Методичний посібник «Гітара для початківців» від Школи Serenada

 

 

Ви можете придбати методичний посібник за адресою школи: Київ, вул. М.Гречко, 3, оф. 16 

За попереднім узгодженням зустрічі в телефонному режимі: 097-141-02-48, 095-285-31-85

Відправляємо Новою Поштою за рахунок отримувача. Зв'яжіться з нами!


Ціна 150 грн

 

Як навчитися грати на гітарі по нотах? Навчитися грати на гітарі швидко і правильно?

Початківцям у грі на гітарі не обійтися без чіткого та структурованого плану навчання для досягнення поставлених цілей, проте не завжди знаходиться під рукою відповідний навчальний матеріал про таїнство шести струн. Методичний посібник «Гітара для початківців» допоможе вам з легкістю та посмішкою пройти цей шлях.

Всі відповіді ви знайдете в цьому універсальному посібнику. Методика навчання гри на гітарі полягає у поетапному вивченні нот, музичної грамоти, програванні мелодій, закріпленні теорії на практиці та у вивченні відомих композицій.

Якість навчання по проходженню методичного посібника «Гітара для початківців» перевірена часом. Понад п'ять років Школа гітари Serenada проводить навчання гри на гітарі дітей та дорослих, створює відеоролики в ютубі своїх учнів, і проводить їх виступи на концертах. І це вже третє видання посібника - покращене та доповнене.

Завдяки даному методичному посібнику початківці гітаристи економлять багато часу і сил на вивчення інструменту. Тим самим, не втрачаючи надії і терпіння, доходять до переможного кінця поставленої мети з посмішкою і гордістю. Адже це всього лише курс навчання гітари для початківців. Далі йде наступний курс, наступний посібник з підвищеним рівнем складності за методикою Serenada.

Також ви можете отримати в подарунок - один урок з кваліфікованими викладачами Школи гітари Serenada. Поспішайте купити методичний посібник! Кількість флаєрів на подарунковий урок, що додаються до посібника, суворо обмежена.

Ми впевнені, що ви з легкістю навчитеся грати на гітарі по методичному посібнику «Гітара для початківців» від Школи гітари Serenada. Щоб ви змогли в цьому переконатися, ви абсолютно вільно можете подивитися результат навчання учнів на відео, розміщеному на сайті школи. 

   

 

Олександра Глущенко

21.09.2016

{jlvklike} {jlvkcomments}