Курс гітари для дорослих «Гітара - хобі великих!»

Курсы гитары для взрослых в Киеве

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 45 хвилин) 3 місяці 8150 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 1500 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 2800 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 4150 грн.
* поурочно 1 заняття 400 грн.

 

 

Уроки гри на гітарі для дорослих, курси гітари для дорослих призначені для тих, хто грає на початковому рівні, або вже має певний досвід в грі на гітарі і хоче досягти більшого, або виправити помилки в техніці виконання. 

Курс уроки гітари для дорослих «Гітара - хобі великих!» Розрахований на 4 місяці регулярних занять за розкладом два заняття в тиждень (розклад складається індивідуально з 8:15 - 20:35, пн.- вс.) 

Уроки гітари для дорослих - це хобі великих! Як відомо, ще з давніх часів вся еліта обожнювала музику, цікавилася нею і вкладала величезні кошти в її розвиток. Зараз же гітара, безперечно, є найпопулярнішим музичним інструментом. Один наш учень завжди жартував, що "грати приємно і носити зручно ..."

Уроки гітари для дорослих розраховані на індивідуальний підхід до кожного. У дорослих свої турботи, робота, дім і родина, ми це все розуміємо. У школі гітари Serenada навчимо вас грати красиво, чітко, з душею і емоціями, а також роз'яснимо основи музичної грамоти. У навчанні гри на гітарі ми першочергово керуємося вашими запитами та побажаннями.

Якщо ж ви дуже зайняті і обмежені в часі, ми не будемо обтяжувати вас промовами про «зіркових висотах» в музиці. Ми навчимо вас грати максимально грамотно, не зупиняючись деталізовано на теоретичних аспектах. І будемо робити навчальний процес спрощеним і легким, при цьому всі розкладаючи по поличках. А якщо є бажання пізнати більше, ми завжди до ваших послуг! 

Дивіться кілька відео гри на гітарі наших учнів, які пройшли курс гітари для дорослих. Так можете грати на гітарі і ви, і інші миловидні композиції і пісні. 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ  ТАКЖЕ: 

Google Відгуки

  • Дуже вдячна школі Serenada за прекрасні уроки. Сергій дуже зрозуміло і доступно пояснює матеріал. Постійно добре ставлення і приємна атмосфера :)
  • Гарне відношення до клієнтів, чедові розуміючи викладачі. Рекомендую!
  • Я дуже задоволена тим, що знайшла саме школу гітари Serenada! Сюди хочеться приходи знову і знову, навчатися, навчатися і ще раз навчатися. Дякую цій школі, і тим людям які в ній працюють. Особливо щиро, хочу подякувати виклачу Сергію!))) Це, Викладач дуже високого рівня👍 свою справу робить на 100%, навіть і більше))). Добрий, чуйний, ввічливий, позитивний, завжди підтримує теплими розмовами, підтримує і навчає коли у тебе, щось не виходить!))) Школа гітари Serenada на високому рівні, тут дуже добре відношення, професіоналізм, і приємні ціни! Тому, якщо хтось хоче навчитися грати на гітарі, Вам саме сюди, Школа гітари SERENADA! На привеликий жаль, у мене так склалися обставини, що поки я не можу відвідувати школу Гітари Serenada і мені від цього дуже сумно((((( Але я обіцяю, що я повернуся. 💋