Курс гітари для дорослих «Гітара - хобі великих!»

Курсы гитары для взрослых в Киеве

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 45 хвилин) 3 місяці 9900 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 1800 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 3400 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 5000 грн.
* поурочно 1 заняття 475 грн.

 

 

Уроки гри на гітарі для дорослих, курси гітари для дорослих призначені для тих, хто грає на початковому рівні, або вже має певний досвід в грі на гітарі і хоче досягти більшого, або виправити помилки в техніці виконання. 

Курс уроки гітари для дорослих «Гітара - хобі великих!» Розрахований на 4 місяці регулярних занять за розкладом два заняття в тиждень (розклад складається індивідуально з 8:15 - 20:35, пн.- вс.) 

Уроки гітари для дорослих - це хобі великих! Як відомо, ще з давніх часів вся еліта обожнювала музику, цікавилася нею і вкладала величезні кошти в її розвиток. Зараз же гітара, безперечно, є найпопулярнішим музичним інструментом. Один наш учень завжди жартував, що "грати приємно і носити зручно ..."

Уроки гітари для дорослих розраховані на індивідуальний підхід до кожного. У дорослих свої турботи, робота, дім і родина, ми це все розуміємо. У школі гітари Serenada навчимо вас грати красиво, чітко, з душею і емоціями, а також роз'яснимо основи музичної грамоти. У навчанні гри на гітарі ми першочергово керуємося вашими запитами та побажаннями.

Якщо ж ви дуже зайняті і обмежені в часі, ми не будемо обтяжувати вас промовами про «зіркових висотах» в музиці. Ми навчимо вас грати максимально грамотно, не зупиняючись деталізовано на теоретичних аспектах. І будемо робити навчальний процес спрощеним і легким, при цьому всі розкладаючи по поличках. А якщо є бажання пізнати більше, ми завжди до ваших послуг! 

Дивіться кілька відео гри на гітарі наших учнів, які пройшли курс гітари для дорослих. Так можете грати на гітарі і ви, і інші миловидні композиції і пісні. 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ  ТАКЖЕ: 

Підтримати сайт

Шановні читачі та поціновувачі гітари!
Попри війну сайт Школи гітари Serenada не припиняє своєї роботи. Ми підтримуємо сайт для того, щоб користувачі отримували корисний контент. Звичайно, для цього потрібні кошти. Якщо вам сподобався і був корисний наш сайт, ви можете підтримати, фінансово, нашу працю. Бережіть себе.