Прогресивний курс по класичній гітарі «Розвиток техніки»

 Обучение игры на гитаре в Киеве

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 45 хвилин) 4 місяці 13200 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 1800 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 3400 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 5000 грн.
* поурочно 1 заняття 475 грн.

 

 

Якщо ви вже пройшли курс уроки гітари для початківців , вмієте грати на гітарі і розумієте ноти, тоді прогресивний курс гри на гітарі « розвиток техніки »саме для Вас. Саме на цих заняттях ви зможете ще глибше осягнути суть гри на цьому інструменті, розвинути свою музикальність, відточити майстерність і домогтися професійних успіхів, адже в даному випадку, навчання грі на гітарі носить найбільш поглиблений характер. 

Після проходження даного курсу Ви істотно розширите свій репертуар і зможете володіти інструментом в різних музичних напрямках. 

Курси гри на гітарі «Розвиток техніки» розраховані на 6 місяців за умови відвідування студії 2 рази в тиждень. Кожне заняття триває по 45 хвилин. При цьому, прекрасно розуміючи всю зайнятість дорослих людей, ми даємо вам можливість самостійно підібрати найбільш зручний саме вам графік занять. І можливий часовий інтервал дійсно зможе підійти навіть самому зайнятій людині - ми працюємо сім днів на тиждень з 8:15 до 20:35. 

Наші уроки гри на гітарі воістину дають найбільшу можливість для комфортного творчого розвитку вас як особистості. Для цього у нас є всі умови: 

  • Ви маєте можливість самостійно вибрати собі викладача за своїми особистими відчуттями. Вже давно доведений той факт, що тільки з тим викладачем, з яким найбільш комфортно, вийде засвоїти більше інформації.
  • Зручний графік роботи студії - ви точно зможете підібрати найбільш підходяще для вас час занять.
  • Навіть якщо в найближчі півроку вам світять відрядження чи відпустку, починати заняття можна зараз - даний абонемент надає можливість робити заморозку терміном на один місяць. 

Так що як бачите - навчання грі на гітарі не потрібно відкладати в довгий ящик! Приходьте і ми навчимо вас грати на гітарі по-справжньому класно!  

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:

Підтримати сайт на Buy Me a Coffee

Ми дуже раді, що вам сподобався наш сайт! Якщо ви хочете підтримати нас, можете подарувати нам чашку кави. Кожна краплина вашої підтримки дуже важлива для нас!