Сучасні, хітові і найулюбленіші «Пісні під гітару»

Как научиться играть песни под гитару?

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 45 хвилин) 4 місяці 13200 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 1800 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 3400 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 5000 грн.
* поурочно 1 заняття 475 грн.

 

 

Даний курс гітари розрахований для дорослих любителів музики, які хочуть самостійно награвати улюблені мелодії на гітарі. Ось тільки уявіть - де б ви не були, ви завжди зможете оточити себе улюбленою музикою, яка буде в точності відповідати вашому настрою і відображати ваш внутрішній світ.

Також хочемо звернути вашу увагу на те, що взявши уроки гри на гітарі і навчившись грати популярні шлягери, ви обов'язково станете душею будь-якої компанії і зможете завести ще більше нових друзів.

А ще абонемент на урок гри на гітарі - це неперевершений подарунок близькій людині! Бути може цей курс зможе докорінно змінити життя. І вже точно гарантуємо, що проведене на заняттях час подарує масу приємних емоцій і вражень, розширить світогляд.

Якщо ж говорити про курс більш предметно, то розрахований він на те, щоб за 4 місяці навчити вас грати на гітарі улюблені хіти, правильно виставити руки, навчити грі під метроном.

Так як гра на гітарі - це не що інше, як творчість, ми розуміємо всю важливість вашого комфорту і зручності. Тому заняття проходять 2 рази на тиждень, при цьому час їх проведення ви обираєте самостійно, виходячи з власних планів і завантаження. А також наша школа гри на гітарі своїм студентам надає право вибору викладача. Адже саме від особистості педагога та від того наскільки вам буде морально легко з ним, залежить легкість засвоєння матеріалу і те, наскільки сильно зможе розкритися ваш потенціал.

До речі, якщо ви давно мріяли про те, щоб взяти уроки навчання грі на гітарі , але кожен раз вам щось заважало - то що наближаються відрядження, то відпускна пора, то тепер таких перешкод просто не існує. Адже даний курс передбачає можливість заморозки абонемента терміном до 2 тижнів.

Ми допоможемо вам здійснити вашу мрію і навчимо класно грати на гітарі!

 

 

* заморозка курса на 2 недели 

** можно менять преподавателя в школе гитары SERENADA

Підтримати сайт

Шановні читачі та поціновувачі гітари!
Попри війну сайт Школи гітари Serenada не припиняє своєї роботи. Ми підтримуємо сайт для того, щоб користувачі отримували корисний контент. Звичайно, для цього потрібні кошти. Якщо вам сподобався і був корисний наш сайт, ви можете підтримати, фінансово, нашу працю. Бережіть себе.