Сучасні, хітові і найулюбленіші «Пісні під гітару»

Как научиться играть песни под гитару?

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 45 хвилин) 4 місяці 10700 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 1500 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 2800 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 4150 грн.
* поурочно 1 заняття 400 грн.

 

 

Даний курс гітари розрахований для дорослих любителів музики, які хочуть самостійно награвати улюблені мелодії на гітарі. Ось тільки уявіть - де б ви не були, ви завжди зможете оточити себе улюбленою музикою, яка буде в точності відповідати вашому настрою і відображати ваш внутрішній світ.

Також хочемо звернути вашу увагу на те, що взявши уроки гри на гітарі і навчившись грати популярні шлягери, ви обов'язково станете душею будь-якої компанії і зможете завести ще більше нових друзів.

А ще абонемент на урок гри на гітарі - це неперевершений подарунок близькій людині! Бути може цей курс зможе докорінно змінити життя. І вже точно гарантуємо, що проведене на заняттях час подарує масу приємних емоцій і вражень, розширить світогляд.

Якщо ж говорити про курс більш предметно, то розрахований він на те, щоб за 4 місяці навчити вас грати на гітарі улюблені хіти, правильно виставити руки, навчити грі під метроном.

Так як гра на гітарі - це не що інше, як творчість, ми розуміємо всю важливість вашого комфорту і зручності. Тому заняття проходять 2 рази на тиждень, при цьому час їх проведення ви обираєте самостійно, виходячи з власних планів і завантаження. А також наша школа гри на гітарі своїм студентам надає право вибору викладача. Адже саме від особистості педагога та від того наскільки вам буде морально легко з ним, залежить легкість засвоєння матеріалу і те, наскільки сильно зможе розкритися ваш потенціал.

До речі, якщо ви давно мріяли про те, щоб взяти уроки навчання грі на гітарі , але кожен раз вам щось заважало - то що наближаються відрядження, то відпускна пора, то тепер таких перешкод просто не існує. Адже даний курс передбачає можливість заморозки абонемента терміном до 2 тижнів.

Ми допоможемо вам здійснити вашу мрію і навчимо класно грати на гітарі!

 

 

* заморозка курса на 2 недели 

** можно менять преподавателя в школе гитары SERENADA