Базовий курс гри на електрогітарі «Рок-зірка»

 Базовый курс игры на электрогитаре в Киеве

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 45 хвилин) 3 місяці 9900 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 1800 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 3400 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 5000 грн.
* поурочно 1 заняття 475 грн.

 

 

Віртуозна гра на електрогітарі - це мистецтво справжніх рокерів, яка захоплює і полонить, а сама електрогітара - символ рок-культури, символ свободи в житті і творчості. Уроки гри на електрогітарі потрібні як новачкам - початківцям гітаристам для вивчення основ володіння інструментом, так і досвідченим самоучкам - щоб розвинути і вдосконалити свою техніку. Якщо Ви хочете грати твори улюблених музикантів, світових рок-зірок, або майстерно виконувати власні імпровізації, вам обов'язково потрібно навчання грі на гітарі від професійних вчителів - майстрів гітарного мистецтва.

Базовий курс гри на електрогітарі в нашій школі розрахований на 3 місяці регулярних інтенсивних занять 2 рази в тиждень. Розклад уроків складається індивідуально, в зручний для Вас час з 8:15 до 20:35, з понеділка по неділю. Програма і навантаження занять повністю залежать від рівня володіння інструментом, від цілей і пріоритетів учня, і обов'язково включають вивчення рифів і соло, основи теорії і імпровізації, практичні вправи по освоєнню всіляких технік та ін. 

Навчання грі на електрогітарі проводять наші високопрофесійні викладачі, для яких музика і електрогітара складають сенс життя, тому своєю майстерністю і любов'ю до музичного мистецтва вони неодмінно поділяться з вами. Але основа успіху безпосередньо залежить від вашого бажання і прагнення осягнути інструмент, від гармонійного розвитку музичного смаку і культури. Можемо сказати з упевненістю, що ми зробимо все можливе від нас, щоб ваша любов і пристрасть до електрогітари і музиці з закінченням курсів не закінчилася, а все більше розвивалася і вдосконалювалася. 

Відчути атмосферу наших уроків і побачити майстерність початківців рок-зірок - учнів школи гітари Serenada , ви можете в відео роликах. 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: 

Підтримати сайт на Buy Me a Coffee

Ми дуже раді, що вам сподобався наш сайт! Якщо ви хочете підтримати нас, можете подарувати нам чашку кави. Кожна краплина вашої підтримки дуже важлива для нас!