Базовий курс гри на електрогітарі «Рок-зірка»

 Базовый курс игры на электрогитаре в Киеве

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 45 хвилин) 3 місяці 9900 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 1800 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 3400 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 5000 грн.
* поурочно 1 заняття 475 грн.

 

 

Віртуозна гра на електрогітарі - це мистецтво справжніх рокерів, яка захоплює і полонить, а сама електрогітара - символ рок-культури, символ свободи в житті і творчості. Уроки гри на електрогітарі потрібні як новачкам - початківцям гітаристам для вивчення основ володіння інструментом, так і досвідченим самоучкам - щоб розвинути і вдосконалити свою техніку. Якщо Ви хочете грати твори улюблених музикантів, світових рок-зірок, або майстерно виконувати власні імпровізації, вам обов'язково потрібно навчання грі на гітарі від професійних вчителів - майстрів гітарного мистецтва.

Базовий курс гри на електрогітарі в нашій школі розрахований на 3 місяці регулярних інтенсивних занять 2 рази в тиждень. Розклад уроків складається індивідуально, в зручний для Вас час з 8:15 до 20:35, з понеділка по неділю. Програма і навантаження занять повністю залежать від рівня володіння інструментом, від цілей і пріоритетів учня, і обов'язково включають вивчення рифів і соло, основи теорії і імпровізації, практичні вправи по освоєнню всіляких технік та ін. 

Навчання грі на електрогітарі проводять наші високопрофесійні викладачі, для яких музика і електрогітара складають сенс життя, тому своєю майстерністю і любов'ю до музичного мистецтва вони неодмінно поділяться з вами. Але основа успіху безпосередньо залежить від вашого бажання і прагнення осягнути інструмент, від гармонійного розвитку музичного смаку і культури. Можемо сказати з упевненістю, що ми зробимо все можливе від нас, щоб ваша любов і пристрасть до електрогітари і музиці з закінченням курсів не закінчилася, а все більше розвивалася і вдосконалювалася. 

Відчути атмосферу наших уроків і побачити майстерність початківців рок-зірок - учнів школи гітари Serenada , ви можете в відео роликах. 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: 

Підтримати сайт

Шановні читачі та поціновувачі гітари!
Попри війну сайт Школи гітари Serenada не припиняє своєї роботи. Ми підтримуємо сайт для того, щоб користувачі отримували корисний контент. Звичайно, для цього потрібні кошти. Якщо вам сподобався і був корисний наш сайт, ви можете підтримати, фінансово, нашу працю. Бережіть себе.