Базовий курс гри на електрогітарі «Рок-зірка»

 Базовый курс игры на электрогитаре в Киеве

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 45 хвилин) 3 місяці 8150 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 1500 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 2800 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 4150 грн.
* поурочно 1 заняття 400 грн.

 

 

Віртуозна гра на електрогітарі - це мистецтво справжніх рокерів, яка захоплює і полонить, а сама електрогітара - символ рок-культури, символ свободи в житті і творчості. Уроки гри на електрогітарі потрібні як новачкам - початківцям гітаристам для вивчення основ володіння інструментом, так і досвідченим самоучкам - щоб розвинути і вдосконалити свою техніку. Якщо Ви хочете грати твори улюблених музикантів, світових рок-зірок, або майстерно виконувати власні імпровізації, вам обов'язково потрібно навчання грі на гітарі від професійних вчителів - майстрів гітарного мистецтва.

Базовий курс гри на електрогітарі в нашій школі розрахований на 3 місяці регулярних інтенсивних занять 2 рази в тиждень. Розклад уроків складається індивідуально, в зручний для Вас час з 8:15 до 20:35, з понеділка по неділю. Програма і навантаження занять повністю залежать від рівня володіння інструментом, від цілей і пріоритетів учня, і обов'язково включають вивчення рифів і соло, основи теорії і імпровізації, практичні вправи по освоєнню всіляких технік та ін. 

Навчання грі на електрогітарі проводять наші високопрофесійні викладачі, для яких музика і електрогітара складають сенс життя, тому своєю майстерністю і любов'ю до музичного мистецтва вони неодмінно поділяться з вами. Але основа успіху безпосередньо залежить від вашого бажання і прагнення осягнути інструмент, від гармонійного розвитку музичного смаку і культури. Можемо сказати з упевненістю, що ми зробимо все можливе від нас, щоб ваша любов і пристрасть до електрогітари і музиці з закінченням курсів не закінчилася, а все більше розвивалася і вдосконалювалася. 

Відчути атмосферу наших уроків і побачити майстерність початківців рок-зірок - учнів школи гітари Serenada , ви можете в відео роликах. 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: 

Google Відгуки

  • Дуже вдячна школі Serenada за прекрасні уроки. Сергій дуже зрозуміло і доступно пояснює матеріал. Постійно добре ставлення і приємна атмосфера :)
  • Гарне відношення до клієнтів, чедові розуміючи викладачі. Рекомендую!
  • Я дуже задоволена тим, що знайшла саме школу гітари Serenada! Сюди хочеться приходи знову і знову, навчатися, навчатися і ще раз навчатися. Дякую цій школі, і тим людям які в ній працюють. Особливо щиро, хочу подякувати виклачу Сергію!))) Це, Викладач дуже високого рівня👍 свою справу робить на 100%, навіть і більше))). Добрий, чуйний, ввічливий, позитивний, завжди підтримує теплими розмовами, підтримує і навчає коли у тебе, щось не виходить!))) Школа гітари Serenada на високому рівні, тут дуже добре відношення, професіоналізм, і приємні ціни! Тому, якщо хтось хоче навчитися грати на гітарі, Вам саме сюди, Школа гітари SERENADA! На привеликий жаль, у мене так склалися обставини, що поки я не можу відвідувати школу Гітари Serenada і мені від цього дуже сумно((((( Але я обіцяю, що я повернуся. 💋