Курс гітари для початківців «Гітара з нуля»

Играть на гитаре легко в Школе гитары Serenada

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 45 хвилин) 3 місяці 9900 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 1800 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 3400 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 5000 грн.
* поурочно 1 заняття 475 грн.

 

 

Уроки гітари для початківців , курс уроки гітари з нуля призначені для тих, хто ніколи не тримав в руках гітару, а може був грав, але всього пару раз або це було давним-давно ...

Курс навчання гри на гітарі з нуля розрахований на три місяці регулярних занять, за розкладом два рази на тиждень (розклад складається індивідуально з 8:15 - 20:35, пн-пт.).

Якщо ви ніколи раніше не грали на гітарі, ми з радістю допоможемо вам навчитися грати красиво, чітко і з розумінням озвучуванням кожної нотки. Ми навчимо створювати музику вашими ж руками, і ви будете бачити значимість і результат своїх старань з перших занять.

Гітара це чудове хобі і дуже корисне заняття для дітей і дорослих. Багатьом вона до душі як приємна співрозмовниця і в печалі і в радості. Однак, її не можна залишати одну, тому що вона вимагає вашого тепла і дотиків. По закінченню курсу уроки гітари для початківців ви будете грати пару, а то і десятки мелодій і пісень.

Навчання грі на гітарі з нуля проводять наші кваліфіковані викладачі. Вже перевірено часом ефективність курсу уроків гітари для початківців . Тому підтвердження дивіться на нашому каналі відео гри на гітарі. Нижче представлені тільки деякі відео учнів, які пройшли курс уроки гітари з нуля .

 

Підписуйтесь на наш YouTube канал!

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Підтримати сайт на Buy Me a Coffee

Ми дуже раді, що вам сподобався наш сайт! Якщо ви хочете підтримати нас, можете подарувати нам чашку кави. Кожна краплина вашої підтримки дуже важлива для нас!