Курс гітари для початківців «Гітара з нуля»

Играть на гитаре легко в Школе гитары Serenada

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 45 хвилин) 3 місяці 9900 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 1800 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 3400 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 5000 грн.
* поурочно 1 заняття 475 грн.

 

 

Уроки гітари для початківців , курс уроки гітари з нуля призначені для тих, хто ніколи не тримав в руках гітару, а може був грав, але всього пару раз або це було давним-давно ...

Курс навчання гри на гітарі з нуля розрахований на три місяці регулярних занять, за розкладом два рази на тиждень (розклад складається індивідуально з 8:15 - 20:35, пн-пт.).

Якщо ви ніколи раніше не грали на гітарі, ми з радістю допоможемо вам навчитися грати красиво, чітко і з розумінням озвучуванням кожної нотки. Ми навчимо створювати музику вашими ж руками, і ви будете бачити значимість і результат своїх старань з перших занять.

Гітара це чудове хобі і дуже корисне заняття для дітей і дорослих. Багатьом вона до душі як приємна співрозмовниця і в печалі і в радості. Однак, її не можна залишати одну, тому що вона вимагає вашого тепла і дотиків. По закінченню курсу уроки гітари для початківців ви будете грати пару, а то і десятки мелодій і пісень.

Навчання грі на гітарі з нуля проводять наші кваліфіковані викладачі. Вже перевірено часом ефективність курсу уроків гітари для початківців . Тому підтвердження дивіться на нашому каналі відео гри на гітарі. Нижче представлені тільки деякі відео учнів, які пройшли курс уроки гітари з нуля .

 

Підписуйтесь на наш YouTube канал!

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Підтримати сайт

Шановні читачі та поціновувачі гітари!
Попри війну сайт Школи гітари Serenada не припиняє своєї роботи. Ми підтримуємо сайт для того, щоб користувачі отримували корисний контент. Звичайно, для цього потрібні кошти. Якщо вам сподобався і був корисний наш сайт, ви можете підтримати, фінансово, нашу працю. Бережіть себе.