Курс гітари для початківців «Гітара з нуля»

Играть на гитаре легко в Школе гитары Serenada

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 45 хвилин) 3 місяці 8150 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 1500 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 2800 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 4150 грн.
* поурочно 1 заняття 400 грн.

 

 

Уроки гітари для початківців , курс уроки гітари з нуля призначені для тих, хто ніколи не тримав в руках гітару, а може був грав, але всього пару раз або це було давним-давно ...

Курс навчання гри на гітарі з нуля розрахований на три місяці регулярних занять, за розкладом два рази на тиждень (розклад складається індивідуально з 8:15 - 20:35, пн-пт.).

Якщо ви ніколи раніше не грали на гітарі, ми з радістю допоможемо вам навчитися грати красиво, чітко і з розумінням озвучуванням кожної нотки. Ми навчимо створювати музику вашими ж руками, і ви будете бачити значимість і результат своїх старань з перших занять.

Гітара це чудове хобі і дуже корисне заняття для дітей і дорослих. Багатьом вона до душі як приємна співрозмовниця і в печалі і в радості. Однак, її не можна залишати одну, тому що вона вимагає вашого тепла і дотиків. По закінченню курсу уроки гітари для початківців ви будете грати пару, а то і десятки мелодій і пісень.

Навчання грі на гітарі з нуля проводять наші кваліфіковані викладачі. Вже перевірено часом ефективність курсу уроків гітари для початківців . Тому підтвердження дивіться на нашому каналі відео гри на гітарі. Нижче представлені тільки деякі відео учнів, які пройшли курс уроки гітари з нуля .

 

Підписуйтесь на наш YouTube канал!

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Google Відгуки

  • Дуже вдячна школі Serenada за прекрасні уроки. Сергій дуже зрозуміло і доступно пояснює матеріал. Постійно добре ставлення і приємна атмосфера :)
  • Гарне відношення до клієнтів, чедові розуміючи викладачі. Рекомендую!
  • Я дуже задоволена тим, що знайшла саме школу гітари Serenada! Сюди хочеться приходи знову і знову, навчатися, навчатися і ще раз навчатися. Дякую цій школі, і тим людям які в ній працюють. Особливо щиро, хочу подякувати виклачу Сергію!))) Це, Викладач дуже високого рівня👍 свою справу робить на 100%, навіть і більше))). Добрий, чуйний, ввічливий, позитивний, завжди підтримує теплими розмовами, підтримує і навчає коли у тебе, щось не виходить!))) Школа гітари Serenada на високому рівні, тут дуже добре відношення, професіоналізм, і приємні ціни! Тому, якщо хтось хоче навчитися грати на гітарі, Вам саме сюди, Школа гітари SERENADA! На привеликий жаль, у мене так склалися обставини, що поки я не можу відвідувати школу Гітари Serenada і мені від цього дуже сумно((((( Але я обіцяю, що я повернуся. 💋