Хто може вчитися грати на гітарі?

Курси гітари Київ

З якого віку

Гітарі, як і любові, всі віки покірні. Подумайте, скільки людей мріяло навчитися грати на гітарі? Скільки днів і ночей вони прожили без її мелодійного звучання, без радості в серці та душевних пісень з друзями. Ми звикли відкладати все на потім, ніби далі щось буде інакше, чи то час, чи то гроші, чи то світліше майбутнє.

Всі хто приходить в Школу гітари Serenada нерідко ставлять запитання — хто може вчитися грати на гітарі. Матусі та татусі цікавляться чи може їхня дитина навчатися грати на гітарі. Переживають про наявність здібностей у дітей до музики та гітари зокрема, наприклад, чи підходить дитина за віком (див. Статтю уроки гітари для дітей). Однак кваліфікований викладач гітари завжди може провести для дитини тестування на слух і сприйняття ритму, так би мовити ініціювати потенціал юного обдарування.

Курси гітари для дітей

Дорослі люди теж дзвонять й питають про індивідуальну придатність до такого великого і складного інструменту, як гітара. Всі названі причини непридатності, як правило, відхиляються. І вони розуміють, що придатні, ще і як! Причини можуть бути абсолютно різні: вік студента, повного розквіту сил або пенсіонера; надмірна зайнятість, напружений графік, маленькі діти... Все це відмовки. Людина здатна і крапка.

Другий етап ініціювання — взяти гітару в руки та прийти до викладача на перший урок гітари. Цей етап вважається найскладнішим, адже ми люди звикли нічого не міняти у своєму житті та грузнути в сірих буднях, прикриваючись 1000-ма проблемами світу, всього лише б не здійснити свою мрію сьогодні! Це дано тільки сміливим і рішучим, тільки найкращим, адже з цього моменту ми починаємо поповнювати ряди еліти.

Уроки гітари для дорослих в Києві

Також існує окрема група людей, яких дуже мало, але не сказати про них ми не можемо. Люди з відсталими розумовими здібностями або фізичними відхиленнями теж прагнуть навчитися грати на гітарі. Для них це шанс розвиватися і придбати якусь значущість в житті. Звичайно, таким людям уроки гітари даються нелегко, вони трудяться в десятки разів більше, ніж звичайні люди. Але коли вони отримують відчутний результат спільної праці з учителем гітари, їх щастя воістину не має меж!

Навіть якщо у людини немає пару пальців, є безліч варіантів, як правильно скористатися іншими, що залишилися. Досвідчений і кваліфікований викладач може навчити грати на гітарі практично будь-яку людину. Головне бажання учня і грамотний викладач (див. Статтю як вибрати вчителя гітари). Прикладів може бути безліч, але не будемо йти в крайності.

Уроки гітари в Києві

На фото гітарист Джанго Рейнхардт (повне ім'я Жан Батист Ренарт)

Краще згадаємо феноменального віртуоза Джанго Рейнхардта. Музика для нього була всім, без неї він просто не міг жити. Згодом при пожежі в 18 років у нього були пошкоджені два пальці лівої руки, і перше про що він попросив у лікарні — принести гітару. Так Джанго не тільки підкорив собі інструмент, але і розробив свій власний стиль циганський джаз (jazz manouche). Починаючи гастролювати в Парижі, про нього дізналася вся Європа. У той час він грав навіть з Дюк Еллінгтоном, Луї Армстронгом, Діззі Гіллеспі.

Отже, хто ж може грати на гітарі? Відповідь очевидна, якщо ви повноцінний і здоровий чоловік, Ви можете. Як навчитися грати на гітарі це вже друге питання. У ньому нам допоможе наш вірний слуга і наставник — хороший викладач гітари. І ніякі труднощі, проблеми, хронічна нестача часу не зможуть нас зупинити. Адже живемо один раз тож пора реалізувати свій потенціал в сьогоденні.