Прогресивний курс по електрогітарі «Віртуоз»

 Курсы гитары в Киеве

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 45 хвилин) 4 місяці 13200 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 1800 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 3400 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 5000 грн.
* поурочно 1 заняття 475 грн.

 

 

Приголомшлива гра на електрогітарі світових легенд заворожує і підштовхує вас повторити, але ... чомусь так не виходить. Чи то інструмент не той, чи то ваше майстерність гри ще не бездоганно і до високого рівня ще так далеко. Вихід один - вчиться, вчиться і ще раз вчиться. Ми пропонуємо вам пройти прогресивне навчання гри на електрогітарі , розраховане на музикантів з досвідом, які хочуть удосконалити свою техніку.

Гра на електрогітарі, а точніше її віртуозне виконання, полягає не тільки в майстерності володіння інструментом, але і в знанні професійних секретів і багатогодинний регулярної роботи по відточуванню своєї техніки. А щоб навчання і праця не пройшли дарма, поруч повинен бути досвідчений викладач, який відзначатиме сильні і слабкі сторони, підкреслювати, на що ще потрібно звернути увагу, а що взагалі кардинально неправильно.

Прогресивний курс по електрогітарі «Віртуоз» розрахований на 6 місяців регулярних занять 2 рази в тиждень по 45 хвилин. Розклад занять - індивідуальне, складається відповідно до графіка, хто навчається. Уроки проводяться з понеділка по неділю з 8:15 до 20:35. Обмежень за віком наших учнів, можна сказати, що немає. Якщо Вам від 7 до 70 років, і у Вас є величезне бажання навчитися віртуозно грати на гітарі, значить приходьте до нас.

Наші викладачі, люди присвятили музиці своє життя, перевірять ваші теоретичні та практичні знання і вміння, і відповідно до цих показників підберуть для вас індивідуальну систему навчання. Також навчання гри на гітарі підбирається під стиль, який вам подобається і який ви бажаєте виконувати.

Поринути у світ музики, відчути її силу і свободу допоможе вам школа гітари Serenada . Побачити майстерність наших учнів і відчути атмосферу уроків можна, подивившись відео-ролики.

 Підписуйтесь на наш youtube канал!

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: 

Підтримати сайт на Buy Me a Coffee

Ми дуже раді, що вам сподобався наш сайт! Якщо ви хочете підтримати нас, можете подарувати нам чашку кави. Кожна краплина вашої підтримки дуже важлива для нас!