Уроки гри на гітарі «Skype»

Курси гри на гітарі для дорослих в Києві

 

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 45 хвилин) 3 місяці 9900 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 1800 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 3400 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 5000 грн.
 * поурочно 1 заняття 475 грн. 

 

 

Курс уроки гітари по скайпу передбачений для тих учнів, які перебувають за межею столиці України і не можуть приїхати на заняття. Однак, при великому бажанні займатися з професійного викладачами в зарекомендувала себе школі, можливий варіант дистанційного навчання. Саме школа гітари Serenada надає таку можливість.

Також якщо ви вже займаєтеся в нашій школі і поспішно їдете в інше місто, ми можемо проводити з вами заняття по скайпу до приїзду.

Графік занять підбираємо індивідуально під ваші вимоги. Курс розрахований на три місяці навчання, де заняття проводяться два рази на тиждень. Дні і час проведення уроків по гітарі з понеділка по неділю, з 8: 15-20: 35.

Уроки гітари по скайпу - це крок вперед і свобода 21 століття. Багато успішних людей вже користуються можливостями дистанційного навчання. Тепер можете зважитися і ви. Записуйтеся на перший урок гітари по скайпу і ми будемо втілювати вашу мрію в реальність.

Формат стаціонарного навчання гри на гітарі - це класичний варіант навчання. Безпосередній контакт з викладачем по гітарі , безумовно найкращий варіант навчання. Однак, уроки гітари по скайпу теж має ряд переваг:

  • Ви маєте можливість займатися з кваліфікованим викладачем за межами свого міста.
  • Зручний графік роботи студії - ви точно зможете підібрати найбільш підходяще для вас час занять.
  • Навіть якщо в найближчі півроку вам світять відрядження чи відпустку, починати заняття можна зараз - даний абонемент надає можливість продовжувати навчання гри на гітарі по скайпу під час від'їзду

Cajita De Musica - Bartolome Calatuyud
- ученик Вова Глухов (Skype)

Підтримати сайт

Шановні читачі та поціновувачі гітари!
Попри війну сайт Школи гітари Serenada не припиняє своєї роботи. Ми підтримуємо сайт для того, щоб користувачі отримували корисний контент. Звичайно, для цього потрібні кошти. Якщо вам сподобався і був корисний наш сайт, ви можете підтримати, фінансово, нашу працю. Бережіть себе.