Уроки гри на гітарі «Skype»

Курси гри на гітарі для дорослих в Києві

 

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 45 хвилин) 3 місяці 8150 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 1500 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 2800 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 4150 грн.
 * поурочно 1 заняття 400 грн. 

 

 

Курс уроки гітари по скайпу передбачений для тих учнів, які перебувають за межею столиці України і не можуть приїхати на заняття. Однак, при великому бажанні займатися з професійного викладачами в зарекомендувала себе школі, можливий варіант дистанційного навчання. Саме школа гітари Serenada надає таку можливість.

Також якщо ви вже займаєтеся в нашій школі і поспішно їдете в інше місто, ми можемо проводити з вами заняття по скайпу до приїзду.

Графік занять підбираємо індивідуально під ваші вимоги. Курс розрахований на три місяці навчання, де заняття проводяться два рази на тиждень. Дні і час проведення уроків по гітарі з понеділка по неділю, з 8: 15-20: 35.

Уроки гітари по скайпу - це крок вперед і свобода 21 століття. Багато успішних людей вже користуються можливостями дистанційного навчання. Тепер можете зважитися і ви. Записуйтеся на перший урок гітари по скайпу і ми будемо втілювати вашу мрію в реальність.

Формат стаціонарного навчання гри на гітарі - це класичний варіант навчання. Безпосередній контакт з викладачем по гітарі , безумовно найкращий варіант навчання. Однак, уроки гітари по скайпу теж має ряд переваг:

  • Ви маєте можливість займатися з кваліфікованим викладачем за межами свого міста.
  • Зручний графік роботи студії - ви точно зможете підібрати найбільш підходяще для вас час занять.
  • Навіть якщо в найближчі півроку вам світять відрядження чи відпустку, починати заняття можна зараз - даний абонемент надає можливість продовжувати навчання гри на гітарі по скайпу під час від'їзду

Cajita De Musica - Bartolome Calatuyud
- ученик Вова Глухов (Skype)