Виїздні уроки гітари «Гітара на дивані»

 Выездные уроки гитары на дом

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 60 хвилин) 3 місяці 13900 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 2600 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 4800 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 6900 грн.
* поурочно 1 заняття 700 грн.

 

 

Репетитор по гітарі на виїзд - вчитися з викладачем можна і у себе вдома! Якщо ви далеко живете від школи гітари Serenada , або ваш день розписаний по годинах, і ви не можете приїжджати до викладача в школу для занять по гітарі. Тоді цей абонемент для вас! 

Уроки гри на гітарі на дому . Переваги:

- економія часу і сил, не треба витрачати час на дорогу до викладача

- після закінчення заняття з викладачем можна продовжити робити домашнє завдання

- зручно коли поруч своє звукове обладнання і улюблені гітари

Відмінне рішення для маленьких дітей і зайнятих бізнесменів - виїзні уроки гітари ! Репетитор по гітарі на виїзд - це зручно. Уроки гри на гітарі на дому або в робочому офісі - це ті ж уроки гітари , що проходять в студії. І ви навчаєтеся з кваліфікованим викладачем за прогресивною програмою навчання. 

Якість наших послуг перевірено часом. Понад сім років ми навчаємо грі на гітарі всіх бажаючих на виїзних уроках гітари . Про безпеку наших репетиторів по гітарі на виїзд та ефективності навчального курсу свідчать наші авторські методики навчання, виступи на концертах учнів. Всі викладачі школи гітари Serenada з вищою освітою по гітарі, чуйні педагоги, інтелігентні люди, адекватні і здорові. 

Учні, які займаються за схемою уроки гри на гітарі на дому , істотно економлять сили і час. Викладач по гітарі зробить все за вас - сам приїде і позаймається з вами. А ваше завдання тільки виконати домашнє завдання. І ви не витрачаєте час на другорядні проблеми, а тільки займаєтеся улюбленим хобі.

Також ви можете заощадити, взявши місячний абонемент замість поурочних занять. І якщо ви замовите абонемент прямо зараз, ви отримаєте в подарунок методичку з навчання гри на гітарі !

Ми впевнені, що виїзні уроки гітари стануть для вас відмінним і приємним заняттям. Ви зможете розвиватися і отримувати від цього задоволення, а також дивувати оточуючих своїм талантом. А це і є наша місія - зробити вас щасливими!

 

 

 

ЧИТАЙТЕ  ТАКЖЕ:  

Підтримати сайт

Шановні читачі та поціновувачі гітари!
Попри війну сайт Школи гітари Serenada не припиняє своєї роботи. Ми підтримуємо сайт для того, щоб користувачі отримували корисний контент. Звичайно, для цього потрібні кошти. Якщо вам сподобався і був корисний наш сайт, ви можете підтримати, фінансово, нашу працю. Бережіть себе.