Виїздні уроки гітари «Гітара на дивані»

 Выездные уроки гитары на дом

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 60 хвилин) 3 місяці 13900 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 2600 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 4800 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 6900 грн.
* поурочно 1 заняття 700 грн.

 

 

Репетитор по гітарі на виїзд - вчитися з викладачем можна і у себе вдома! Якщо ви далеко живете від школи гітари Serenada , або ваш день розписаний по годинах, і ви не можете приїжджати до викладача в школу для занять по гітарі. Тоді цей абонемент для вас! 

Уроки гри на гітарі на дому . Переваги:

- економія часу і сил, не треба витрачати час на дорогу до викладача

- після закінчення заняття з викладачем можна продовжити робити домашнє завдання

- зручно коли поруч своє звукове обладнання і улюблені гітари

Відмінне рішення для маленьких дітей і зайнятих бізнесменів - виїзні уроки гітари ! Репетитор по гітарі на виїзд - це зручно. Уроки гри на гітарі на дому або в робочому офісі - це ті ж уроки гітари , що проходять в студії. І ви навчаєтеся з кваліфікованим викладачем за прогресивною програмою навчання. 

Якість наших послуг перевірено часом. Понад сім років ми навчаємо грі на гітарі всіх бажаючих на виїзних уроках гітари . Про безпеку наших репетиторів по гітарі на виїзд та ефективності навчального курсу свідчать наші авторські методики навчання, виступи на концертах учнів. Всі викладачі школи гітари Serenada з вищою освітою по гітарі, чуйні педагоги, інтелігентні люди, адекватні і здорові. 

Учні, які займаються за схемою уроки гри на гітарі на дому , істотно економлять сили і час. Викладач по гітарі зробить все за вас - сам приїде і позаймається з вами. А ваше завдання тільки виконати домашнє завдання. І ви не витрачаєте час на другорядні проблеми, а тільки займаєтеся улюбленим хобі.

Також ви можете заощадити, взявши місячний абонемент замість поурочних занять. І якщо ви замовите абонемент прямо зараз, ви отримаєте в подарунок методичку з навчання гри на гітарі !

Ми впевнені, що виїзні уроки гітари стануть для вас відмінним і приємним заняттям. Ви зможете розвиватися і отримувати від цього задоволення, а також дивувати оточуючих своїм талантом. А це і є наша місія - зробити вас щасливими!

 

 

 

ЧИТАЙТЕ  ТАКЖЕ: