Про школу гітари Serenada

«Жити без музики - це, як дихати без повітря»

Пашковський Б.

Музика пронизує наше життя легким і невимушеним кроком, як та сама сакральна червона нитка. Вона викликає у нас апетит до життя, спонукає до всього хорошого і прекрасного. Музика здатна передати наші емоційні переживання і настрій набагато виразніше, ніж прості слова. Можливо, тому люди, які вміють грати на музичних інструментах, більш розвинені особистості в духовному плані.

Школа гітари Serenada простягає руку допомоги і запрошує всіх бажаючих долучитися до світу музики. Ми навчимо вас грати на гітарі і відкрити щось нове в собі, раніше не відоме. Ми проводимо професійні уроки гітари в Києві для всіх бажаючих, незалежно від рівня підготовки і віку або інших несподіваних особливостей.

Навчання грі на гітарі під чуйним керівництвом досвідченого педагога - це дуже цінний і важливий період розвитку. Щоб правильно навчитися грати на гітарі, використовувати широкий арсенал гітарних премудрощів, відтворювати тонкість музичних відтінків, знадобляться кваліфіковані рекомендації педагога гітариста з досвідом навчання.

У 2011 році народилася школа гітари Serenada з любов'ю до дітей і дорослих. Ми шанобливо ставимося до кожного учня, проводячи заняття максимально цікаво та активно. За час своєї роботи ми вдячні кожному учневі за виявлену довіру до нашої школи і спільну роботу з нашими викладачами по гітарі . Грамотно розплановані заняття, унікальна методика "Гітара для початківців ", досвідчені педагоги, які підносять навчальний матеріал в доступній формі і як результат - вміння і майстерність наших учнів, дивіться на відео як грають учні школи гітари Serenada.

Індивідуальні уроки гітари, грамотна компоновка музичної теорії та практичні завдання з гри на гітарі - це ваш ключ до успішного вивчення гітари в школі гітари Serenada. Приходьте до нас і переконайтеся самі, що музика - це вічне мистецтво, а гітара - кращий інструмент, щоб це усвідомити і придбати вірного друга на століття.

 З повагою, засновники школи

Глущенко СергійГлущенко Олександра

 

 

 

Підтримати сайт

Шановні читачі та поціновувачі гітари!
Попри війну сайт Школи гітари Serenada не припиняє своєї роботи. Ми підтримуємо сайт для того, щоб користувачі отримували корисний контент. Звичайно, для цього потрібні кошти. Якщо вам сподобався і був корисний наш сайт, ви можете підтримати, фінансово, нашу працю. Бережіть себе.