Про школу гітари Serenada

«Жити без музики - це, як дихати без повітря»

Пашковський Б.

Музика пронизує наше життя легким і невимушеним кроком, як та сама сакральна червона нитка. Вона викликає у нас апетит до життя, спонукає до всього хорошого і прекрасного. Музика здатна передати наші емоційні переживання і настрій набагато виразніше, ніж прості слова. Можливо, тому люди, які вміють грати на музичних інструментах, більш розвинені особистості в духовному плані.

Школа гітари Serenada простягає руку допомоги і запрошує всіх бажаючих долучитися до світу музики. Ми навчимо вас грати на гітарі і відкрити щось нове в собі, раніше не відоме. Ми проводимо професійні уроки гітари в Києві для всіх бажаючих, незалежно від рівня підготовки і віку або інших несподіваних особливостей.

Навчання грі на гітарі під чуйним керівництвом досвідченого педагога - це дуже цінний і важливий період розвитку. Щоб правильно навчитися грати на гітарі, використовувати широкий арсенал гітарних премудрощів, відтворювати тонкість музичних відтінків, знадобляться кваліфіковані рекомендації педагога гітариста з досвідом навчання.

У 2011 році народилася школа гітари Serenada з любов'ю до дітей і дорослих. Ми шанобливо ставимося до кожного учня, проводячи заняття максимально цікаво та активно. За час своєї роботи ми вдячні кожному учневі за виявлену довіру до нашої школи і спільну роботу з нашими викладачами по гітарі . Грамотно розплановані заняття, унікальна методика "Гітара для початківців ", досвідчені педагоги, які підносять навчальний матеріал в доступній формі і як результат - вміння і майстерність наших учнів, дивіться на відео як грають учні школи гітари Serenada.

Індивідуальні уроки гітари, грамотна компоновка музичної теорії та практичні завдання з гри на гітарі - це ваш ключ до успішного вивчення гітари в школі гітари Serenada. Приходьте до нас і переконайтеся самі, що музика - це вічне мистецтво, а гітара - кращий інструмент, щоб це усвідомити і придбати вірного друга на століття.

 З повагою, засновники школи

Глущенко СергійГлущенко Олександра