Відгуки

Для клієнтів Школи гітари

Ми дуже вдячні нашим клієнтам, які залиши відгуки про нашу роботу. Для нас важлива ваша думка про нас, адже ваші сміливі та чесні відгуки дають нам натхнення та наснагу рухатися далі. Дякуємо за гарні відгуки та добрі слова.

Для нових відвідувачів

Ми раді що ви завітали на цю сторінку. На цій сторінці, ви можете почитати думки людей про нас, які навчаються або навчалися в Школі гітари Serenada. Сподіваємося, що після ознайомлення цих відгуків, ви також станете ближче до Школи гітари Serenada.

Відгуки в Google

  • Дуже приємно було займатися у цій школі, дуже вразив підхід викладача Сергія, коли навіть з пошкодженним пальцем я міг займатися та вивчати щось нове. Насамперед вчать не просто граті улюблені пісні, а розуміти музику вцілому - і це дуже вплинуло на мій смак, я відкрив для себе джаз та більш альтернативну музику.
  • Гарне відношення до клієнтів, чедові розуміючи викладачі. Рекомендую!
  • Я дуже задоволена тим, що знайшла саме школу гітари Serenada! Сюди хочеться приходи знову і знову, навчатися, навчатися і ще раз навчатися. Дякую цій школі, і тим людям які в ній працюють. Особливо щиро, хочу подякувати виклачу Сергію!))) Це, Викладач дуже високого рівня👍 свою справу робить на 100%, навіть і більше))). Добрий, чуйний, ввічливий, позитивний, завжди підтримує теплими розмовами, підтримує і навчає коли у тебе, щось не виходить!))) Школа гітари Serenada на високому рівні, тут дуже добре відношення, професіоналізм, і приємні ціни! Тому, якщо хтось хоче навчитися грати на гітарі, Вам саме сюди, Школа гітари SERENADA! На привеликий жаль, у мене так склалися обставини, що поки я не можу відвідувати школу Гітари Serenada і мені від цього дуже сумно((((( Але я обіцяю, що я повернуся. 💋
  • Як мама одного із учнів хочу подякувати Школі Серенада, зокрема Сергію Глущенко, за навчання мого сина (ми вже скоро як 4 роки разом). Привітність і доброзичливість, професіоналізм і розуміння, гнучкість і вміння знайти підхід до дитини - все це характеризує творчий колектив. Творчого натхнення та усіляких гараздів викладачам та учням Школи Серенада!
  • Син із задоволенням займається вже два роки. Повага до учня, фаховість, привітність, гнучкість в узгодженні графіка