Відгуки

Як мама, одного з учнів, хочу в першу чергу подякувати викладачу і засновнику Школи Серенада Сергію Глущенко за терпіння і вміння зацікавити дитину. Він зміг підібрати ключик до дитячого серця, заняття допомогли моєму синові стати більш посидючим і зосередженим. Бажаю Вашій Школі процвітання і багато нових талановитих учнів!!!

Вікторія Глухова
мама Володи
“Коли я вперше прийшов до школи гітари "SERENADA", я, відверто кажучи, боявся, оскільки попереду мене чекало багато нового. Переді мною відкрився новий світ. Кожен новий урок, нова вивчена композиція, пройдений розділ з тоді ще, здавалося, неймовірно важкої "методички", наповнювали мене новими емоціями, відчуттями. Завдяки вмінню грати на гітарі я отримав й продовжую отримувати багато нових емоцій, зустрічаю цікавих людей. Та що ще й казати, це просто круто!=) Я вдячний колективу школи гітари " SERENADA ", за те, що вони зробили величезний внесок у формування мене, як творчої особистості. Опановуйте гітару й ступайте на дуже цікавий і нескінченний творчий шлях!”

Олександр Слободянюк
студент
"Перед тим, як потрапити в школу гітари«SERENADA», робила декілька спроб брати приватні уроки, займатися в групі з 4-х осіб - нічого. Таке відчуття, якщо ти не прогресуєш в навчанні - це скоріше «твоя проблема», а потім вже викладача, про комерційний інтерес до тебе як до клієнта й так все зрозуміло. Я просто шукала людину, яка може навчити, моя логіка була простою - тільки вже сформована школа з подіями - результатами і тільки знає майстер-педагог. чомусь відразу, спочатку на сайті, а потім, зустрівшись на пробному уроці, зрозуміла, що моя школа - це «SERENADA». Спочатку навіть якось ніяково було, що всі твої рухи з інструментом в зоні пильної уваги, всі вправи підбираються саме під тебе, чітко вказуються твої важкі моменти, а головне, НА КОЖНОМУ ЗАНЯТТІ присутня впевненість викладача в тобі як ось-ось реалізованого гітариста. ТІЛЬКИ ТУТ питання результату - питання кількості твого особистого старанності і часу. Здорово, коли вкладені ресурси виправдовують себе, і в цій школі я ні разу не пошкодувала про витрачені кошти. Особисто мені дуже імпонує те, що разом з музикою в твоєму житті відкривається якийсь портал, де ТВОЄ забуте НАМІР-МРІЯ підійняти творчий потенціал, сколихнути незвіданий шар своєї натури, НАРЕШТІ пульсує і тягне ТЕБЕ ДАЛЕКО-ДАЛЕКО ВПЕРЕД від тієї точки, з якої ти стартував. Тому доводиться цінувати і любити, і пишатися собою більше, а головне, заряджатися на щось отаке новеньке, чого ніколи не пробував."

Татьяна
менеджер
"Хороша школа, хороші викладачі з індивідуальним підходом, дійсно гнучкий графік! Після року занять там, мій рівень зріс в кілька разів і продовжує зростати, в загалом всім хто хоче добре і швидко навчитися грати на гітарі і зануритися в музичну теорію дуже раджу цю школу! Не пошкодуєте!"

Александр Язынин
студент
"Уже через місяць відвідування курсів я знав як правильно тримати гітару, яке повинно бути положення рук і навіть умів грати прості мелодії на 2-х струнах. Поступово я охопив всі струни, збільшився темп і складність творів. За весь період навчання у мене було 4 викладача, і кожен мав свій підхід до навчання. Однак всі вони проявляли велику увагу, моментально знаходили рішення для виправлення проблемних місць в моїй грі і відкривали тонкощі і секрети професійної гри. Теорія і навички, які я отримав в школі "Serenada", допо ают мені розвиватися і насолоджуватися грою на гітарі. Я дуже вдячний команді школи "Serenada" і рекомендую всім ці курси."

Богда Ковальчук
студент
"Відмінна студія, хороші вчителі з індивідуальним підходом до кожного учня, підбудовується під вас графік відвідування. Дуже швидко видно результати. Якщо ви дійсно хочете навчитися грати на гітарі - тоді це те що вам потрібно!"

Олег Мясников
предприниматель