Reviews

For customers of the Serenada Guitar School

We are very grateful to our clients who left feedback on our work. Your opinion about us is important to us because your bold and honest feedback gives us inspiration and inspiration to move on. Thank you for your good reviews and kind words.

For new visitors

We are glad that you visited this page. On this page, you can read the thoughts of people who are studying or used to study at the Serenada Guitar School. We hope that after reading these reviews, you will also get closer to the Serenada Guitar School.

Write down to us!
We will be happy to answer any questions!
THE FIRST LESSON IS FREE!

 

Reviews on Google

  • Дуже приємно було займатися у цій школі, дуже вразив підхід викладача Сергія, коли навіть з пошкодженним пальцем я міг займатися та вивчати щось нове. Насамперед вчать не просто граті улюблені пісні, а розуміти музику вцілому - і це дуже вплинуло на мій смак, я відкрив для себе джаз та більш альтернативну музику.
  • Гарне відношення до клієнтів, чедові розуміючи викладачі. Рекомендую!
  • Я дуже задоволена тим, що знайшла саме школу гітари Serenada! Сюди хочеться приходи знову і знову, навчатися, навчатися і ще раз навчатися. Дякую цій школі, і тим людям які в ній працюють. Особливо щиро, хочу подякувати виклачу Сергію!))) Це, Викладач дуже високого рівня👍 свою справу робить на 100%, навіть і більше))). Добрий, чуйний, ввічливий, позитивний, завжди підтримує теплими розмовами, підтримує і навчає коли у тебе, щось не виходить!))) Школа гітари Serenada на високому рівні, тут дуже добре відношення, професіоналізм, і приємні ціни! Тому, якщо хтось хоче навчитися грати на гітарі, Вам саме сюди, Школа гітари SERENADA! На привеликий жаль, у мене так склалися обставини, що поки я не можу відвідувати школу Гітари Serenada і мені від цього дуже сумно((((( Але я обіцяю, що я повернуся. 💋
  • Як мама одного із учнів хочу подякувати Школі Серенада, зокрема Сергію Глущенко, за навчання мого сина (ми вже скоро як 4 роки разом). Привітність і доброзичливість, професіоналізм і розуміння, гнучкість і вміння знайти підхід до дитини - все це характеризує творчий колектив. Творчого натхнення та усіляких гараздів викладачам та учням Школи Серенада!
  • Син із задоволенням займається вже два роки. Повага до учня, фаховість, привітність, гнучкість в узгодженні графіка