Курс гітари для дітей «Юні гітаристи»

Курсы гитары для детей в Киеве

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 45 хвилин) 4 місяці 13200 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 1800 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 3400 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 5000 грн.
* поурочно 1 заняття 475 грн.

 

 

Уроки гри на гітарі для дітей , курси гітари для дітей шкільного та дошкільного віку з 5 років. Курс гітари для дітей створений як продовження початкового курсу навчання гри на гітарі і відрізняється більш інтенсивної програмою з ухилом на практичні заняття і поглиблення теоретичних знань. 

Курс уроки гітари для дітей «Юні гітаристи!» Розрахований на чотири місяці регулярних занять за розкладом два заняття в тиждень (розклад складається індивідуально з 8: 15-20: 35, пн.-вс.)

Діти - квіти життя! Їх треба "ростити і поливати", щоб вони приносили успішні плоди на радість турботливим батькам. Діти на уроках гітари відчувають задоволення, відчувають гордість за себе в очах батьків. Можна пограти на гітарі в класі, заспівати серенаду під гітару улюбленої дівчинці, або виступити на концерті перед однокласниками в школі. Можливостей у застосуванні гітари маса. Завдяки гітарі діти отримують безцінний визнання в колах однолітків, стаючи більш впевненими в собі і успішними маленькими людьми. 

Наші викладачі по гітарі в першу чергу виконують роль педагога для дитини. Адже кожна дитина розвивається у своєму темпі, і ми намагаємося формувати навчання, ґрунтуючись на їх індивідуальності. Що дає дуже важливий навик і фундаментальне розуміння саморозвитку в цілому. Все викладачі по гітарі з вищою музичною освітою і досвідом викладання гітари. Навчання грі на гітарі проходить професійно, природно і цілеспрямовано. Нижче представлено відео гри на гітарі наших учнів, які пройшли курс гітари для дітей «Юні гітаристи».

 

 

 

ЧИТАЙТЕ  ТАКЖЕ: 

Підтримати сайт на Buy Me a Coffee

Ми дуже раді, що вам сподобався наш сайт! Якщо ви хочете підтримати нас, можете подарувати нам чашку кави. Кожна краплина вашої підтримки дуже важлива для нас!