Курс гітари для дітей «Юні гітаристи»

Курсы гитары для детей в Киеве

Курс розрахований на:

Перiодичнiсть занять Тривалість курсу Ціна
2 рази в тиждень (по 45 хвилин) 4 місяці 13200 грн.

Варіанти оплати і регулярність занять:

Періодичність занять Кількість занять в місяць Ціна
1 раз в тиждень 4 заняття 1800 грн.
2 рази в тиждень 8 занять 3400 грн.
3 рази в тиждень 12 занять 5000 грн.
* поурочно 1 заняття 475 грн.

 

 

Уроки гри на гітарі для дітей , курси гітари для дітей шкільного та дошкільного віку з 5 років. Курс гітари для дітей створений як продовження початкового курсу навчання гри на гітарі і відрізняється більш інтенсивної програмою з ухилом на практичні заняття і поглиблення теоретичних знань. 

Курс уроки гітари для дітей «Юні гітаристи!» Розрахований на чотири місяці регулярних занять за розкладом два заняття в тиждень (розклад складається індивідуально з 8: 15-20: 35, пн.-вс.)

Діти - квіти життя! Їх треба "ростити і поливати", щоб вони приносили успішні плоди на радість турботливим батькам. Діти на уроках гітари відчувають задоволення, відчувають гордість за себе в очах батьків. Можна пограти на гітарі в класі, заспівати серенаду під гітару улюбленої дівчинці, або виступити на концерті перед однокласниками в школі. Можливостей у застосуванні гітари маса. Завдяки гітарі діти отримують безцінний визнання в колах однолітків, стаючи більш впевненими в собі і успішними маленькими людьми. 

Наші викладачі по гітарі в першу чергу виконують роль педагога для дитини. Адже кожна дитина розвивається у своєму темпі, і ми намагаємося формувати навчання, ґрунтуючись на їх індивідуальності. Що дає дуже важливий навик і фундаментальне розуміння саморозвитку в цілому. Все викладачі по гітарі з вищою музичною освітою і досвідом викладання гітари. Навчання грі на гітарі проходить професійно, природно і цілеспрямовано. Нижче представлено відео гри на гітарі наших учнів, які пройшли курс гітари для дітей «Юні гітаристи».

 

 

 

ЧИТАЙТЕ  ТАКЖЕ: 

Підтримати сайт

Шановні читачі та поціновувачі гітари!
Попри війну сайт Школи гітари Serenada не припиняє своєї роботи. Ми підтримуємо сайт для того, щоб користувачі отримували корисний контент. Звичайно, для цього потрібні кошти. Якщо вам сподобався і був корисний наш сайт, ви можете підтримати, фінансово, нашу працю. Бережіть себе.