Чому школа гітари Serenada?

Ми, прогресивна школа гітари в Києві, пропонуємо навчання грі на гітарі для дітей і дорослих. А також надаємо вашій увазі основні переваги навчання гри на гітарі в нашій школі. Чому варто навчатися грі на гітарі в нашій школі?

 

Переваги нашої школи, як навчального центру:

 

1. Школа гітари в Києві . Ми перша кваліфікована школа гітари в Україні, яка навчає грі на гітарі твори різного стилю: класика, фламенко, рок, джаз, кантрі, блюз, акомпанемент; пальцевий стиль гри на гітарі (finger style) і ін. Навчання грі на класичній гітарі і електрогітарі.

2. Індивідуальні уроки гітари . Ми проводимо уроки гітари індивідуально для максимального розкриття потенціалу учня. Ніхто не буде знати про вашому особистому процесі навчання і тимчасових результатах. Про це ви будете знати тільки самі і займатися рука об руку разом з викладачем над вашим успіхом. Навколишні, друзі і близькі будуть бачити тільки кінцевий результат вашої старанності - прекрасне виконання пісень і композицій на гітарі.

3. Практичні заняття . Акцент в нашій школі поставлений на практичні заняття. Теоретична інформація подається дозовано, коли більшу частину часу ми саме навчаємо як грати на гітарі. Посилений упор на практичні заняття дають швидкий і ефективний результат у розвитку учня.

4. Різноманітність абонементів . Ми пропонуємо повне різноманітність абонементів по грі на гітарі і варіанти періодичності відвідування занять. Наші курси гітари призначені для дітей і дорослих з різною підготовкою і досвідом гри на гітарі. Курси гітари на стільки лояльні, що ви можете займатися стаціонарно в нашій школі, вдома або в офісі при виїзді викладача до вас, замовити уроки гітари по скайпу з іншого міста.

 

Чіткий алгоритм успішного навчання:

 

1. Кваліфіковані викладачі . У школі гітари Serenada працюють одні з кращих викладачів. Ми ретельно відбираємо наш склад по декільком вимогам. І три найголовніших з них: наявність вищої освіти по класу гітара, педагогічне освіти, тривалий досвід викладання.

2. Програма навчання. Грамотна програма навчання гри на гітарі по нотах з сучасним підходом і полегшенням навчального матеріалу. Авторська методика " Гітара для начінающі х". Результативність перевірена часом. Вже більше 7 років за цією програмою ми навчили сотні учнів.

3. Практичне застосування. У нашій школі ми пропонуємо запис відео гри на гітарі учнів. За допомогою чого у вас є феєрична можливість не тільки застосувати теорію на практиці, а й виступити на камеру для публіки. Цей безцінний досвід просто вживляет ваше придбане вміння грати на гітарі в реальне життя.

Школа Serenada проводить концерти і запис відео гри на гітарі учнів. Гітаристу будь-якого рівня гри на гітарі дуже корисно бачити себе з боку, а головне навчитися розкуто виступати перед публікою. У такому ключі уроки гітари в Києві допомагають учневі побачити своє зростання, проводити усвідомлену роботу над помилками, що робить його більш прогресивним і впевненим у собі.

4. Сезонні концерти. Наша школа гітари проводить сезонні концерти, на яких виступають учні школи, граючи на гітарі улюблені пісні і композиції. У затишному колі рідних і близьких новоспечені гітаристи розкріпачуються і набувають впевненість в грі на гітарі. А також починають розуміти значущість своєї праці.

 

Додатково, що пропонує школа:

 

1. Обладнання . Школа оснащена всіма необхідними інструментами для проведення занять. Якщо Ви далеко живете, або їдете з роботи, то вам не обов'язково брати з собою гітару.

2. Гнучкий графік . Ми підберемо зручний для вас графік. Час роботи школи з 8: 15-20: 35, пн.-вс., 4 пори року.

3. Заміна викладача. У вас завжди є можливість спробувати позайматися з декількома викладачами школи і вибрати собі підходящого.

4. Замороження абонементів. Курси гітари розраховані на 3-6 місяців, і у кожного курсу є можливість заморозки абонемента від 2-4 тижнів, в залежності від абонемента.