Чому школа гітари Serenada?

Ми, прогресивна школа гітари в Києві, пропонуємо навчання грі на гітарі для дітей і дорослих. А також надаємо вашій увазі основні переваги навчання гри на гітарі в нашій школі. Чому варто навчатися грі на гітарі в нашій школі?

 

Переваги нашої школи, як навчального центру:

 

1. Школа гітари в Києві . Ми перша кваліфікована школа гітари в Україні, яка навчає грі на гітарі твори різного стилю: класика, фламенко, рок, джаз, кантрі, блюз, акомпанемент; пальцевий стиль гри на гітарі (finger style) і ін. Навчання грі на класичній гітарі і електрогітарі.

2. Індивідуальні уроки гітари . Ми проводимо уроки гітари індивідуально для максимального розкриття потенціалу учня. Ніхто не буде знати про вашому особистому процесі навчання і тимчасових результатах. Про це ви будете знати тільки самі і займатися рука об руку разом з викладачем над вашим успіхом. Навколишні, друзі і близькі будуть бачити тільки кінцевий результат вашої старанності - прекрасне виконання пісень і композицій на гітарі.

3. Практичні заняття . Акцент в нашій школі поставлений на практичні заняття. Теоретична інформація подається дозовано, коли більшу частину часу ми саме навчаємо як грати на гітарі. Посилений упор на практичні заняття дають швидкий і ефективний результат у розвитку учня.

4. Різноманітність абонементів . Ми пропонуємо повне різноманітність абонементів по грі на гітарі і варіанти періодичності відвідування занять. Наші курси гітари призначені для дітей і дорослих з різною підготовкою і досвідом гри на гітарі. Курси гітари на стільки лояльні, що ви можете займатися стаціонарно в нашій школі, вдома або в офісі при виїзді викладача до вас, замовити уроки гітари по скайпу з іншого міста.

 

Чіткий алгоритм успішного навчання:

 

1. Кваліфіковані викладачі . У школі гітари Serenada працюють одні з кращих викладачів. Ми ретельно відбираємо наш склад по декільком вимогам. І три найголовніших з них: наявність вищої освіти по класу гітара, педагогічне освіти, тривалий досвід викладання.

2. Програма навчання. Грамотна програма навчання гри на гітарі по нотах з сучасним підходом і полегшенням навчального матеріалу. Авторська методика " Гітара для начінающі х". Результативність перевірена часом. Вже більше 7 років за цією програмою ми навчили сотні учнів.

3. Практичне застосування. У нашій школі ми пропонуємо запис відео гри на гітарі учнів. За допомогою чого у вас є феєрична можливість не тільки застосувати теорію на практиці, а й виступити на камеру для публіки. Цей безцінний досвід просто вживляет ваше придбане вміння грати на гітарі в реальне життя.

Школа Serenada проводить концерти і запис відео гри на гітарі учнів. Гітаристу будь-якого рівня гри на гітарі дуже корисно бачити себе з боку, а головне навчитися розкуто виступати перед публікою. У такому ключі уроки гітари в Києві допомагають учневі побачити своє зростання, проводити усвідомлену роботу над помилками, що робить його більш прогресивним і впевненим у собі.

4. Сезонні концерти. Наша школа гітари проводить сезонні концерти, на яких виступають учні школи, граючи на гітарі улюблені пісні і композиції. У затишному колі рідних і близьких новоспечені гітаристи розкріпачуються і набувають впевненість в грі на гітарі. А також починають розуміти значущість своєї праці.

 

Додатково, що пропонує школа:

 

1. Обладнання . Школа оснащена всіма необхідними інструментами для проведення занять. Якщо Ви далеко живете, або їдете з роботи, то вам не обов'язково брати з собою гітару.

2. Гнучкий графік . Ми підберемо зручний для вас графік. Час роботи школи з 8: 15-20: 35, пн.-вс., 4 пори року.

3. Заміна викладача. У вас завжди є можливість спробувати позайматися з декількома викладачами школи і вибрати собі підходящого.

4. Замороження абонементів. Курси гітари розраховані на 3-6 місяців, і у кожного курсу є можливість заморозки абонемента від 2-4 тижнів, в залежності від абонемента.

 

 

Підтримати сайт

Шановні читачі та поціновувачі гітари!
Попри війну сайт Школи гітари Serenada не припиняє своєї роботи. Ми підтримуємо сайт для того, щоб користувачі отримували корисний контент. Звичайно, для цього потрібні кошти. Якщо вам сподобався і був корисний наш сайт, ви можете підтримати, фінансово, нашу працю. Бережіть себе.