Уроки гітари для дітей і дорослих

 

Культура духу не в знаннях формул і досягнутих результатів. Навіть самий середній учень ВНЗ більше знає про закони природи, ніж гуру науки і її першовідкривачі. Але ніколи в житті йому не прийде в голову такий поворот думки, як у Ньютона, Моцарта, Амосова ... Бо у тих спочатку виховували душу.

 

Уроки гітари для дітей і дорослих зміцнюють дух і розширюють світогляд. Ми насолоджуємося грою на гітарі і зачаровувати оточуючих її звучанням. З гітарою ми виглядаємо більш привабливими і впевненими в собі. З гітарою ми душа компанії на будь-якому заході.

Найкращий момент у житті, коли ми навчаємося чогось нового і відчуваємо жвавий інтерес до цього. Ми осяяні і натхнені. У нас виникає безліч питань, на які хочеться знайти відповіді. А викладач по гітарі допомагає нам в цьому. В нашій школі уроки гітари - це той час, де вам завжди допоможуть і вам завжди раді.

Ті, хто вперше захотів навчитися грати на гітарі часом навіть не знають з чого почати. І трохи подумавши, задають цілком усвідомлені питання такі як, наприклад:

- як налаштувати гітару

- як правильно тримати гітару і ставити руки

- як правильно грати ритм

- як читати ноти з листа

- як розвинути швидкість виконання

На наших уроках гітари ви економите свій час і сили, тобто півжиття, і починаєте грати з перших занять. Наша школа створила особливу програму навчання, яка дозволяє придбати довгостроковий навик гри на гітарі. І це безцінне вміння залишиться з вами на все життя. Ви зможете грати на гітарі завжди.

Ми впевнені, що наші уроки гітари для дітей і дорослих стануть для вас відмінним заняттям. Телефонуйте. І ми відповімо на всі ваші запитання, запишемо на перше заняття, складемо зручний графік відвідувань. Приходьте до нас.