Уроки гітари для дітей і дорослих

 

Культура духу не в знаннях формул і досягнутих результатів. Навіть самий середній учень ВНЗ більше знає про закони природи, ніж гуру науки і її першовідкривачі. Але ніколи в житті йому не прийде в голову такий поворот думки, як у Ньютона, Моцарта, Амосова ... Бо у тих спочатку виховували душу.

 

Уроки гітари для дітей і дорослих зміцнюють дух і розширюють світогляд. Ми насолоджуємося грою на гітарі і зачаровувати оточуючих її звучанням. З гітарою ми виглядаємо більш привабливими і впевненими в собі. З гітарою ми душа компанії на будь-якому заході.

Найкращий момент у житті, коли ми навчаємося чогось нового і відчуваємо жвавий інтерес до цього. Ми осяяні і натхнені. У нас виникає безліч питань, на які хочеться знайти відповіді. А викладач по гітарі допомагає нам в цьому. В нашій школі уроки гітари - це той час, де вам завжди допоможуть і вам завжди раді.

Ті, хто вперше захотів навчитися грати на гітарі часом навіть не знають з чого почати. І трохи подумавши, задають цілком усвідомлені питання такі як, наприклад:

- як налаштувати гітару

- як правильно тримати гітару і ставити руки

- як правильно грати ритм

- як читати ноти з листа

- як розвинути швидкість виконання

На наших уроках гітари ви економите свій час і сили, тобто півжиття, і починаєте грати з перших занять. Наша школа створила особливу програму навчання, яка дозволяє придбати довгостроковий навик гри на гітарі. І це безцінне вміння залишиться з вами на все життя. Ви зможете грати на гітарі завжди.

Ми впевнені, що наші уроки гітари для дітей і дорослих стануть для вас відмінним заняттям. Телефонуйте. І ми відповімо на всі ваші запитання, запишемо на перше заняття, складемо зручний графік відвідувань. Приходьте до нас.

 

 

Підтримати сайт

Шановні читачі та поціновувачі гітари!
Попри війну сайт Школи гітари Serenada не припиняє своєї роботи. Ми підтримуємо сайт для того, щоб користувачі отримували корисний контент. Звичайно, для цього потрібні кошти. Якщо вам сподобався і був корисний наш сайт, ви можете підтримати, фінансово, нашу працю. Бережіть себе.