Мусимо визнати це й тихенько при зачинити двері

Вітаємо шановні клієнти та пошановувачі гітари, ми раді вітати вас на сайті Школи гітари Serenada.  

З початку повномасштабної війни в України, всі ми українці мусили залишити свої домівки, справи та почати нове життя. Це життя не те, яким ми жили раніше, спокійне та щасливе, а життя яке нагадує тривожний фільм. Шкода це визнавати, але ми не герої фільму, а герої нашого часу та життя.

У спокійний для нашої батьківщини час, кожен з нас був та залишається лідером, мрійником та героєм у своїй професійній сфері. Зараз кожен українець, це герой своєї батьківщини, сім'ї, родини та майбутнього дітей.

Наша Школа гітари Serenada завжди з насолодою займалися своєю справою, віддавали весь час, душу та натхнення кожному відвідувачу. Нам ніколи б не могло спасти на думку, що ми маємо писати такі слова, як: “Ми вимушенні зачинитися, офіс Школи гітари Serenada зачиняється…”, але реальність жорстка та диктує свої правила все ж ми мусимо визнати це і тихенько при зачинити двері офісу та сказати дякую всім хто був з нами..

Тепер офіційно

Шановні клієнти та пошановувачі гітари, на жаль офіс Школи гітари Serenada закривається. Фізично ми не зможемо поки що проводити заняття гітари, але ми працюємо над тим, щоб якнайшвидше відновити процес й залюбки запропонуємо всім вам заняття онлайн. 

Саме головне, щоб всі ми були зараз живі та здорові в фізичному та психологічному сенсі. Всі хто займався гітарою, як тяжко не було б, не забувайте брати у руки інструмент та дарувати у цей нелегкий час, світлі промінчики щастя для себе та оточення. 

Щиро дякуємо, що ви були разом з нами увесь цей час, нам безмежно приємно що ви вибрали саме нас. Бережіть себе та рідних! 

З повагою Школа гітари Serenada.