Чи можна навчитися грати на гітарі по самовчителю?

Чи можна навчитися грати на гітарі по самовчителю або відеоуроку?

Гітара — це просто дивовижний інструмент!

Адже будь-яка людина, навіть яка трохи грає на гітарі, просто автоматично стає душею будь-якої компанії — з ним можна весело співати пісні де завгодно, а можна тихо посидіти в дружньому колі біля багаття, наспівуючи улюблені пісні. А ще, завдяки грі на гітарі, будь-хто може відкрити свою душу і вплеснуть свою душу. Навчившись грати, ви завжди зможете оточити себе улюбленою музикою і релаксувати душею.

Одним словом, доводів для того, щоб почати брати уроки навчання гри на гітарі — просто неймовірна кількість. Тим більше це твердження буде актуальним, якщо дивитися на нього в розрізі простоти навчання. Адже якщо є бажання і на вашому шляху зустрівся хороший наставник у світі музики, то вже дуже скоро вам буде під силу награти нескладні улюблені мелодії. А якщо докласти зусиль і поставитися до навчання з належною старанністю, то і складні композиції досить скоро будуть освоєні.

уроки навчання гри на гітарі

Тих, хто хотів би почати навчання гри на гітарі, завжди було багато в усі часи. Хтось мріяв освідчитися в коханні коханій дівчині, заспівавши серенаду, хтось любить музику і відчуває в собі всі задатки творчої людини, а хтось обожнює бути в центрі загальної уваги та розуміє, що гітара в цьому випадку буде дуже навіть до речі. Загалом, причин для початку навчання може бути досить багато, але ясно одне — якщо таке бажання з'явилося, то відмовляти собі немає сенсу.

Але ось невдача — сучасний ритм життя у переважної більшості людей просто божевільний. Тому знайти навіть невелику кількість вільного часу на навчання, нехай навіть такої бажаної, як гри на гітарі. Звідси й виникає питання: а чи можна навчитися грати на гітарі, включивши на комп'ютері самовчитель або відеоуроки? Адже вчать ж онлайн чи по самовчителю іноземні мови ... Навіть ази розклеювання шпалер і укладання плитки деякі осягають через інтернет. Так чому б не спробувати стати супермузикантом гітаристом, перебуваючи у себе вдома і проходячи курси гри на гітарі?!

Курси гри на гітарі для дорослих

Але тут вас чекає досить серйозне розчарування. Так, дійсно, порившись в інтернеті, можна знайти чимало інтернет-посібників, самовчитель чи відеоуроки про те, як навчитися грати на гітарі. Ось тільки на ділі, досягти хоч найменших досягнень і хоч трохи навчитися навряд чи вийде.

Причина в тому, що заняття на гітарі — це такий процес, де важливо повна взаємодія вчителя та учня. Тільки при особистому контакті можна дійсно правильно пояснити, правильно виставити руки, домогтися правильного звучання і так далі. Як показує практика, більш як 90 відсотків людей, які мали величезне бажання брати уроки навчання грі на гітарі та вирішили не відвідувати очні заняття, віддавши перевагу відеоуроку, вже незабаром відмовляються від цієї витівка. Причому розчарування їх настільки велике, що лише відсотків 20 можуть взяти себе в руки та спробувати вчитися знову.

Як навчитися грати на гітарі

Тому не варто ставити експерименти над собою і власними мріями. Якщо у вас з'явилося бажання навчитися грати, краще відразу ж піти на курси гри на гітарі. Тим більше, що, наприклад, наша школа гітари має гнучкий графік занять і пропонує учням самостійно обирати зручний для них час занять.

Ми впевнені у своїх викладачів на всі 100% і можемо вас запевнити: вже після декількох уроків ви зможете награвати нескладні мелодії!

Звідси висновок: якщо у вас або вашої дитини з'явилося бажання навчитися гри на гітарі, то у вас є вибір:

  1. Віддати перевагу відеоуроку, витратити на них марно час  і, швидше за все, відмовитись від мрії, впевнившись в безперспективності навчання.
  2. Записатися до нас на курси гри на гітарі та вже незабаром досягти певних результатів.

Гадаю, відповідь очевидна.

Чекаємо вас на перший урок! 

Школа гітари Serenada 

Google Відгуки

  • With a smile and great gratitude, I share my impressions of the two-year study at this school. Nikita came to Sergei at the age of 7, having no idea about notes or music. At the moment, he not only plays the Let it be guitar, but will also gladly transfer this work to the piano. Special thanks to our teacher Sergey, for the ability to find an approach to his little students, to captivate the child, to present information so that she is not only remembered, but also loved 🙏 Thank you very much 🔝
  • It was very nice to study at this school, I was very impressed by the approach of teacher Serhiy, when even with a broken finger I could study and learn something new. First of all, they teach me not just to play my favorite songs, but to understand music in general - and this greatly influenced my taste, I discovered jazz and more alternative music.
  • I am very grateful to Serenada School for the excellent lessons. Sergey explains the material very clearly and easily. Constantly good attitude and pleasant atmosphere :)