Чи можна навчитися грати на гітарі за місяць, три?

Чи можна навчитися грати на гітарі за місяць

Часто нам телефонують і запитують чому можна навчитися грати на гітарі за місяць, три місяці навчання? І кожен раз ми намагаємося дати змістовний, об'ємний і максимально повну відповідь, який відразу, можливо, важко запам'ятати, і просто неможливо втиснути в крихітний мікрофон телефону або за п'ять хвилин очного спілкування.

В наш час і «жити колись», у всіх безліч планів, грамотний тайм менеджмент, графіки, рамки. Все швидко і чітко. А зараз, при прочитанні цієї статті, подумки зупинимося і скажемо собі стоп, видихніть і розслабимося ... Курси гітари — це приємне хобі, яке приносить задоволення дорослим і дітям, розвиває розум і вносить легкість у свідомість людини. В нашій школі гітари Serenada ми вільні та занурені в процес навчання гри на гітарі, плавно перетікає у своєчасний ефективний результат. 

Чи можна навчитися грати на гітарі за місяць? Великий досвід роботи з учнями дає нашій школі гітари вагому перевагу в прогнозуванні швидкості навчання. Ми організовуємо потрібний темп в навчанні гри на гітарі під учня, як конкретного індивіда з певними можливостями, здібностями, і враховуємо наявність попередніх знань по грі на гітарі. Далі представимо детальний прогноз про те, чи можна навчитися грати на гітарі за місяць або три місяці навчання.


гітара на природі

Результат з першого уроку?

Можливо, ви вже натрапляли на такі обіцянки. І злегка підозрюєте, що насправді це всього лише маркетинговий хід. Природно, перший урок для новачка може бути повноцінним заняттям, з вивченням нот на грифі гітари, виконанні вправ на відкритих струнах, а може навіть і притиснутих ...

Однак, перед цим всім справою необхідно прийняти правильну посадку, поставити руки та пальці на гриф гітари, чому навчить вчитель по гітарі. А може ставити що хвилюють питання викладачеві з приводу вибору гітари, настройки гітари та подивитися наочну демонстрацію цього процесу. Уточнити підбір необхідних аксесуарів для навчання, прояснити організаційні моменти в навчанні.

Якщо ж ви самоучка або вирішили поміняти викладача, і прийдете на перший урок по гітарі в нашу школу вже щось вміючи грати на гітарі, то в такому випадку це може бути повноцінне заняття. Ми покажемо всі ваші прогалини в навчанні, і позначимо потрібний напрямок, визначимо план поетапного навчання з викладачем. Для вас підійде чотиримісячний курс гітари для дорослих «Гітара — хобі великих», або курс гітари для дітей «Юні гітаристи».

Висновок: перший урок має консультаційно-прикладне напрямок. Для початківців це відправна точка в навчанні і перші усвідомлені дотику до струн. Для самоучок або «гітаристів з інших шкіл» * перше заняття - це осяяння і розуміння своїх помилок, усвідомлення того, як розвиватися далі.

* Самоучки та учні, які займалися з іншими викладачами (маловідомим нам) - це окрема категорія гітаристів, які приходять в нашу школу і в основному у них або опустилися руки в вивченні гри на гітарі, або не знають як гітарно-розвиватися далі. У таких учнів часто поширена проблема в постановці рук і неправильній посадці, що вимагає чималих зусиль для перенавчання з професійним викладачем.

гітара для дітей

Що відбувається після першого тижня навчання гри на гітарі?

Як правило, за цей час проходить до 2-3 занять. Ви починаєте робити перші кроки в навчанні грі на гітарі. Викладач по гітарі передає свої знання і вміння, і ви вбирає їх як губка, роблячи та відпрацьовуючи всі завдання в школі та вдома. Так уроки по гітарі набувають статусу регулярності, робота з викладачем йде фактично пліч-о-пліч у творчому руслі та старанній праці.

І це один з найважливіших періодів у навчанні! На цьому етапі вам потрібно дуже відповідально підійти до процесу. Але будьте спокійні, наш викладач по гітарі стежить за правильністю перебігу навчального процесу і регулює його настрій і інтенсивність.

Висновок: початківці вже знають будову гітари, грають прості мелодії, розуміють як правильно займатися на гітарі. Самоучки та «гітаристи з інших шкіл» починають грати на гітарі ще краще, бачать самі свої помилки та працюють над ними, заповнюють прогалини в навчанні. Перший місяць навчання гри на гітарі

Це чималий термін, під час якого ми проходимо з вами, дорогі учні, 8-12 занять! За цей час можна пройти від початку до кінця офіційну методичку від Школи гітари Serenada «Гітара для початківців» автори Сергій Глущенко та Олександра Глущенко і повноцінно грати прості та складніші п'єси. Однак, за місяць пройти методичку «Гітара для початківців» під силу не кожному. За нашою статистикою лише 30% учнів справляються з цим завданням.

За нашими спостереженнями за учнями в школі гітари Serenada ми помітили, що освітня інформація засвоюється в 3 рази швидше і легше, коли уроки гітари проходять із задоволенням. І це один з наших фірмових секретів в опановування інструментом — знайти свій темп і з задоволенням присвячувати час для навчання гри на гітарі. Головне не швидкість, а бути залученим до процесу.

Висновок: через місяць навчання гри на гітарі ми вже твердо знаємо чого очікувати від навчання з викладачем по гітарі, знаходимо свій темп в навчанні, вивчили та граємо пару улюблених композицій від початку до кінця, обов'язкових за програмою навчання в нашій школі для закріплення навичок.

гітара та дівчата

Три місяці навчання гри на гітарі

Наш курс гітари для початківців «Уроки гітари з нуля» - це чверть року або 24-36 занять. За цей час ми з вами повинні успішно пройти методичку «Гітара для початківців» і вміти не тільки читати ноти з листа, а й самостійно розбирати музичні твори. Ви зумієте впевнено грати на гітарі улюблені мелодії, пісні, композиції. Однак, будете розуміти, що краще ворог хорошого, і можете піти на наступний піврічний прогресивний курс по класичній гітарі «Розвиток техніки» для подальшого розвитку навичок і відточування техніки виконання музичних творів на гітарі.

Отже, висновки зроблені, мета позначена. Ми, школа гітари Serenada, з радістю навчимо грати на гітарі вас або будь-якого, хто захоче навчитися грати на гітарі і прийде до нас. Детальніше про запис на уроки гітари звертайтеся до адміністратора. Результат гарантований на 100%.