Чи можна навчитися грати на гітарі за місяць, три?

Чи можна навчитися грати на гітарі за місяць

Часто нам телефонують і запитують чому можна навчитися грати на гітарі за місяць, три місяці навчання? І кожен раз ми намагаємося дати змістовний, об'ємний і максимально повну відповідь, який відразу, можливо, важко запам'ятати, і просто неможливо втиснути в крихітний мікрофон телефону або за п'ять хвилин очного спілкування.

В наш час і «жити колись», у всіх безліч планів, грамотний тайм менеджмент, графіки, рамки. Все швидко і чітко. А зараз, при прочитанні цієї статті, подумки зупинимося і скажемо собі стоп, видихніть і розслабимося ... Курси гітари — це приємне хобі, яке приносить задоволення дорослим і дітям, розвиває розум і вносить легкість у свідомість людини. В нашій школі гітари Serenada ми вільні та занурені в процес навчання гри на гітарі, плавно перетікає у своєчасний ефективний результат. 

Чи можна навчитися грати на гітарі за місяць? Великий досвід роботи з учнями дає нашій школі гітари вагому перевагу в прогнозуванні швидкості навчання. Ми організовуємо потрібний темп в навчанні гри на гітарі під учня, як конкретного індивіда з певними можливостями, здібностями, і враховуємо наявність попередніх знань по грі на гітарі. Далі представимо детальний прогноз про те, чи можна навчитися грати на гітарі за місяць або три місяці навчання.


гітара на природі

Результат з першого уроку?

Можливо, ви вже натрапляли на такі обіцянки. І злегка підозрюєте, що насправді це всього лише маркетинговий хід. Природно, перший урок для новачка може бути повноцінним заняттям, з вивченням нот на грифі гітари, виконанні вправ на відкритих струнах, а може навіть і притиснутих ...

Однак, перед цим всім справою необхідно прийняти правильну посадку, поставити руки та пальці на гриф гітари, чому навчить вчитель по гітарі. А може ставити що хвилюють питання викладачеві з приводу вибору гітари, настройки гітари та подивитися наочну демонстрацію цього процесу. Уточнити підбір необхідних аксесуарів для навчання, прояснити організаційні моменти в навчанні.

Якщо ж ви самоучка або вирішили поміняти викладача, і прийдете на перший урок по гітарі в нашу школу вже щось вміючи грати на гітарі, то в такому випадку це може бути повноцінне заняття. Ми покажемо всі ваші прогалини в навчанні, і позначимо потрібний напрямок, визначимо план поетапного навчання з викладачем. Для вас підійде чотиримісячний курс гітари для дорослих «Гітара — хобі великих», або курс гітари для дітей «Юні гітаристи».

Висновок: перший урок має консультаційно-прикладне напрямок. Для початківців це відправна точка в навчанні і перші усвідомлені дотику до струн. Для самоучок або «гітаристів з інших шкіл» * перше заняття - це осяяння і розуміння своїх помилок, усвідомлення того, як розвиватися далі.

* Самоучки та учні, які займалися з іншими викладачами (маловідомим нам) - це окрема категорія гітаристів, які приходять в нашу школу і в основному у них або опустилися руки в вивченні гри на гітарі, або не знають як гітарно-розвиватися далі. У таких учнів часто поширена проблема в постановці рук і неправильній посадці, що вимагає чималих зусиль для перенавчання з професійним викладачем.

гітара для дітей

Що відбувається після першого тижня навчання гри на гітарі?

Як правило, за цей час проходить до 2-3 занять. Ви починаєте робити перші кроки в навчанні грі на гітарі. Викладач по гітарі передає свої знання і вміння, і ви вбирає їх як губка, роблячи та відпрацьовуючи всі завдання в школі та вдома. Так уроки по гітарі набувають статусу регулярності, робота з викладачем йде фактично пліч-о-пліч у творчому руслі та старанній праці.

І це один з найважливіших періодів у навчанні! На цьому етапі вам потрібно дуже відповідально підійти до процесу. Але будьте спокійні, наш викладач по гітарі стежить за правильністю перебігу навчального процесу і регулює його настрій і інтенсивність.

Висновок: початківці вже знають будову гітари, грають прості мелодії, розуміють як правильно займатися на гітарі. Самоучки та «гітаристи з інших шкіл» починають грати на гітарі ще краще, бачать самі свої помилки та працюють над ними, заповнюють прогалини в навчанні. Перший місяць навчання гри на гітарі

Це чималий термін, під час якого ми проходимо з вами, дорогі учні, 8-12 занять! За цей час можна пройти від початку до кінця офіційну методичку від Школи гітари Serenada «Гітара для початківців» автори Сергій Глущенко та Олександра Глущенко і повноцінно грати прості та складніші п'єси. Однак, за місяць пройти методичку «Гітара для початківців» під силу не кожному. За нашою статистикою лише 30% учнів справляються з цим завданням.

За нашими спостереженнями за учнями в школі гітари Serenada ми помітили, що освітня інформація засвоюється в 3 рази швидше і легше, коли уроки гітари проходять із задоволенням. І це один з наших фірмових секретів в опановування інструментом — знайти свій темп і з задоволенням присвячувати час для навчання гри на гітарі. Головне не швидкість, а бути залученим до процесу.

Висновок: через місяць навчання гри на гітарі ми вже твердо знаємо чого очікувати від навчання з викладачем по гітарі, знаходимо свій темп в навчанні, вивчили та граємо пару улюблених композицій від початку до кінця, обов'язкових за програмою навчання в нашій школі для закріплення навичок.

гітара та дівчата

Три місяці навчання гри на гітарі

Наш курс гітари для початківців «Уроки гітари з нуля» - це чверть року або 24-36 занять. За цей час ми з вами повинні успішно пройти методичку «Гітара для початківців» і вміти не тільки читати ноти з листа, а й самостійно розбирати музичні твори. Ви зумієте впевнено грати на гітарі улюблені мелодії, пісні, композиції. Однак, будете розуміти, що краще ворог хорошого, і можете піти на наступний піврічний прогресивний курс по класичній гітарі «Розвиток техніки» для подальшого розвитку навичок і відточування техніки виконання музичних творів на гітарі.

Отже, висновки зроблені, мета позначена. Ми, школа гітари Serenada, з радістю навчимо грати на гітарі вас або будь-якого, хто захоче навчитися грати на гітарі і прийде до нас. Детальніше про запис на уроки гітари звертайтеся до адміністратора. Результат гарантований на 100%.

Підтримати сайт

Шановні читачі та поціновувачі гітари!
Попри війну сайт Школи гітари Serenada не припиняє своєї роботи. Ми підтримуємо сайт для того, щоб користувачі отримували корисний контент. Звичайно, для цього потрібні кошти. Якщо вам сподобався і був корисний наш сайт, ви можете підтримати, фінансово, нашу працю. Бережіть себе.