Три чарівних етапи в навчанні

дитина та гітара 

Ключ до успіху - в бажанні. А воно постійно горить у мені.

Аль Пачіно актор театру та кіно

Навчання гри на гітарі немов одкровення між учнем і вчителем. Від того, як почнеться навчання залежить і кінцевий результат.

Школа гітари Serenada в першу чергу ставить перед собою завдання зберегти бажання яке виникло в учня, а це грати на гітарі. Відомо, що на шляху до великої мети можна зустріти безліч перешкод для згасання ентузіазму. І тут, на початку шляху, дуже важливо зробити правильний вибір навчального закладу і викладача.

Для того, щоб пояснити алгоритм того як навчитися грати на гітарі, досить виділити всього пару дій - бажання, заняття, результат. Начебто все просто, але як багато було проведено досліджень і написано праць з висновками педагогів, психологів і музикантів про це.

Бажання

Ця тонка матерія насправді дуже легкокерована, якщо чітко розуміти, як воно виникає. Розумні батьки для вирощування інтересу і бажання музикувати дають дітям слухати музику, в легкій і невимушеній формі разом співають пісеньки та танцюють. Можна показувати відео як грають на гітарі інші дітки, ходити на концерти. А також мама і тато часто самі грають на гітарі своїм чадам і справа доходить до того, що діти самі починають просити гітару у свої руки.

Заняття

Бажання що виникло слід підкріпити потужною і вмілою підтримкою викладача по гітарі. Для досягнення чого-небудь завжди потрібно працювати, адже «без праці не виловиш і рибку зі ставка». Заняття повинні бути систематичними, навантаження в навчанні урівняти та послідовна. Головне правильно почати, щоб бажання розгоралося в процесі навчання, а не згасало в глибоке розчарування. Діти та дорослі отримуючи задоволення від улюбленого заняття, навчаються легше і навчаються більшого, ніж ті, хто робить це з-під палки.

Результат

Насправді для досягнення результату буде пройдений гідний шлях від виникнення бажання і відпрацювання занять з викладачем. І цей шлях повинен бути максимально якісним. Тоді результат буде швидким, стрімким, приємним і очікуваним. У школі гітари Serenada ми робимо запис відео гри на гітарі наших учнів, і проводимо концерти. Для приємного проведення часу і комфорту в навчанні грі на гітарі це і є результат для себе та оточення.

пісні на гітарі

Всі три складові успіху гри на гітарі послідовні та залежні один від одного. Неможливо нехтувати жодним з них. Це аксіома, яка щодня мешкає в нашій затишній школі гітари Serenada.