Уроки гітари для дорослих - хобі великих!

Навчання гри на гітарі в Києві

Музика — колиска гурманів і еліти

Жодна людина яка себе поважає не відмовиться від гармонії звуку, її життєвих і тріпотливих фарсів. Уроки гітари для дорослих вельми культурно збагачене хобі, що дає душевну перевагу над земними проблемами та турботами. За допомогою музики людина здатна відірватися від землі, як Юрій Гагарін, і подивитися на світ під небесним ракурсом.

У серці кожного з нас живе музика. Відомо, що ритм музики створювали під стукіт биття серця. Саме тому, коли ми чуємо її ритм, все наше тіло відгукується рухом, а по шкірі може пробігти натовп мурашок. Так чи інакше, музика у нас в крові та рано чи пізно ми все одно до неї звертаємося, то нам сумно, чи то нам радісно, банкет на святі, танцюємо або витанцьовуємо, весілля молодих або проводимо людину в останню путь ...

Як навчитися грати на гітарі

Діти вчаться грати на гітарі, а дорослі надолужують згаяне. В якомусь плані дорослому навіть легше вчитися грати на гітарі. Хоча б, тому що ми вирішили для себе все САМІ. Йду вчитися грати на гітарі й крапка! До того ж доросла людина вже знає, яка музика йому до душі, вміє працювати та домагатися свого.

Для дорослих уроки гітари — це хобі. Цілими днями ми працюємо і просиджуємо третину свого життя в задушливих офісах. Коли уроки гітари допомагають знайти душевний спокій і довгоочікуваний моральний відпочинок. Що сидіти вдома або набивати свої животи в дорогих ресторанах на вихідних, коли можна піти на природу з галасливою компанією друзів і виконати пісні під гітару разом!

Гітара уроки Київ

Чи не кожна доросла людина може зізнатися, що давно хотів навчитися грати на гітарі. Для цього потрібна сміливість і відвага. Так, так, і не сумнівайтеся! Адже ми дорослі, знаємо собі ціну, маємо певний соціальний статус, а тут треба пересісти за шкільну лаву і навчитися грати на гітарі з нуля. Можуть бути злети та падіння, але «дорогу подужає той, хто йде».

Ще з давніх часів вся еліта обожнювала музику, наймала приватних репетиторів до себе в будинок, сплачуючи нечувані кошти. Розвивали своїх дітей і вслухалися в кожну нотку композиторів. Зараз же гітара збирає натовпи людей на вулицях, в будинку, у дворі з друзями. І будь-яка сучасна пісня не обходиться без супроводу гітари, електрогітари, бас-гітари.

Навчитися грати на гітарі легко в Школі гітари Serenada

Уроки гітари для дорослих — неймовірний дар людства для душі та серця. Гітара дарує спокій і впевненість у собі й своїх силах. Адже не кожен дорослий може грати на гітарі, для цього треба займатися, працювати та вдосконалюватися.