Як зупинити час на три хвилини? Це реально!

Час — мати та годувальниця всього хорошого

Вільям Шекспір

Навчання гри на гітарі може даватися нелегко. Гра на гітарі — це навчання для дорослих і дітей. Сама гітара і навчання на ній вимагає багато уваги з боку учня та копіткої праці викладача.

Скільки разів ми чули гру на гітарі гарних пісень і творів, скільки пісень було проспівано, скільки приємних та спогадів що захоплює дух і все про Гітару! Саме вона дарує нам душевний спокій, радість думки та невтомну надію у світле майбутнє.

Ми народжуємося і вмираємо, безперечно, ніщо так не цінно, як якість прожитих днів і ночей. Спочатку нам здається, що щастя в грошах і тільки з часом розуміємо, що всіх грошей не заробиш і з собою в могилу НЕ забереш. Нам нудно, по суті, з дня на день ми тупцюємо на одному місці, роблячи одне і те ж.

Навчання грі на гітарі допомагає людям знайти свободу духу і творчості, реалізувати себе. Нам приємно грати на гітарі або для початку просто послухати, як грають інші — одну пісню, другу, третю і ми навіть не замислюємося, що в цих трьох хвилинах виконання вкладена ціле життя! Гітара і навчання.

Гітара і навчання

Кожен твір розбирається по тактах і відпрацьовується не за один день, гра на гітарі навчання, на відпрацювання всіх нюансів може піти тиждень, місяць, а то і більше. Конкретні терміни залежать від досвідченості учня, кваліфікації його викладача по гітарі, і звичайно складності твори.(Читайте в попередній статті про те як знайти хорошого вчителя по гітарі)

При навчанні грі на гітарі в середньому одна композиція або пісня триває хвилини три. І ось всього за кілька хвилин перед очима гітариста пробігає ціле життя! Граючи на гітарі, море переживань і картинки з життя хвилями заковтують нас у Світ вишуканої краси, гармонії, вільного польоту фантазій, де ми відчуваємо себе легко і невимушено, де ми думаємо «вище», відчуваємо себе «вище» - творцем і творцем. І ось пісня закінчилася, і починається нова, нове життя, нові умови та правила, нові переживання, легкість руху кисті та свобода вдач.

Час зупиняється, через те, що в цих декількох хвилинах ми вкладаємо всі місяці та роки копіткої праці. Гітара, навчання могло даватися нелегко, але ми старалися і стали краще, ми «виросли» і насолоджуємося своїм тріумфом — милозвучним переплетінням нот з-під наших пальців.

  • Вам набридла метушня і сірі дні?
  • Ви хочете прожити тисячу життів, їхні емоції та переживання, побачити картинки та образи тих, хто жив до нас?

Все в наших руках вже сьогодні. Гра на гітарі навчання саме те, що вам потрібно. У ваших руках вічність, ви вже чуєте її?