Приватні музичні курси гітари – чому саме вони?

Рішення навчитися грі на гітарі  призводить до виникнення цілком логічного питання – де краще це зробити. Обирати потрібно серед трьох варіантів – приватні курси гітари, приватний викладач гітари або ж звичайна музична школа. Звісно, остаточний вибір буде лише за Вами, але слід таки ознайомитися з очевидними перевагами приватних курсів гітари і можливими недоліками інакшого навчання, котрі, на жаль, зустрічаються досить часто. Для того, щоб зробити правильні висновки слід розглянути кожен з варіантів більш детально.

Звичайна музична школа

Варіант навчатися гри на гітарі саме у звичайних музичних школах зараз зовсім не популярний. Звісно, не можна заперечувати того факту, що у цих закладах є чудові фахівці, що в дійсності живуть своєю справою. Вони здатні надати серйозні фундаментальні знання з таких базових предметів як сольфеджіо, теорія музики, хор, історія музики, додаткові інструменти.

Але, по-перше, далеко не усім потрібна насправді музична освіта у повному розумінні цього визначення. Є багато бажаючих опанувати гітару у якості хобі, навчитися грати для себе, для рідних, біля вогнища на пікніку. Погодьтеся, у цьому випадку багато з предметів, що викладатимуться у державній установі для цієї категорії учнів будуть зайвими.

гітара та компанія

Окрім того, для того щоб розпочати навчання доведеться пройти обов’язкові іспити – прослуховування. Саме через них на навчання не потрапляє багато дітей. Застаріла система державних закладів просто не сприймає того факту, що не кожній дитині чи людині властиво розкриватися на сцені, у присутності багатьох сторонніх людей. Саме система не дає можливості викладачам знайти підхід до кожного і розкрити талант та здібності, які, до речі, є абсолютно у кожної людини.

Приватні викладачі

Звісно, намагаючись напрацювати собі репутацію викладачі гітари, що працюють приватно, намагаються знайти підхід до кожного зі своїх учнів. Але й тут є свої нюанси, на які скаржаться багато учнів, що практикували навчання у приватних викладачів гітари. Зокрема мова йде про те, що:

 • вчитель не готується до уроку заздалегідь - уроки імпровізовані;
 • методична структура та послідовність викладення матеріалу відсутня;
 • немає професійного контролю та гарантій;
 • уроки відбуваються у неналежному приміщенні, при відсутності необхідної акустики;
 • вчитель може дозволити собі запізнитися на урок, або з’явитися у непрезентабельному вигляді, особливо, якщо навчання відбувається у нього вдома.

Також учні приватних викладачів гітари часто зазначають про нестабільну вартість навчання. Відразу оголошується одна сума, а вже після кількох занять вона несподівано може підійнятися у 2-3 рази, і все це без будь яких вагомих причин.

Приватні курси гітари, школи - студії

Тут можна з впевненістю переходити до того, що саме у приватній музичній школі зібрані усі переваги музичної освіти, як приватних викладачів гітари, так і звичайних музичних шкіл. Окрім цього, зведені до мінімуму, а точніше – відсутні усі їх недоліки.

 гітара та діти

Приватні музичні курси, курси гітари, так само працюють на свою репутацію. Тому викладачі гітари вкладають у студентів все найкраще, що подарував їм власний досвід. Як теоретичний, так і практичний. І, зверніть увагу – так робить кожен з працюючих у приватній музичній студії фахівець.

До прикладу, у нашу Школу гітари Serenada звертаються декілька категорій людей:

 • бажаючі навчитися гри на гітарі особисто для себе – їх навчають різним стилям музики. Класика, рок-музика, блюз, пісні під гітару, джаз – будь-який напрямок, який вони для себе обрали.
 • потребуючі підготовки до спиту у державну музичну школу – надають стартові знання для успішного вступу;
 • дітки, яких не прийняли у школу, мотивуючи відмову відсутністю даних – їх навчають необхідним знанням та дарують впевненість у власних силах.

Окремо слід зазначити категорію зайнятих власною справою людей. Бізнес забирає багато часу, не залишаючи його на відпрацювання домашніх завдань. Заняття для них формуються індивідуально, з максимальною віддачею.

Втім, індивідуальний графік занять наша студія готує абсолютно для кожного з бажаючих навчатися гри на гітарі. Працюючи з людьми особисто, ми маємо можливість оцінити рівень підготовки, здібності, а саме головне – розкрити велетенський внутрішній потенціал, який без сумніву є у кожній людині.

Таким чином, процес навчання гри на гітарі принесе лише задоволення і вже найближчим часом Ви зможете насолоджуватися музичними мотивами, зіграними власноруч. 

гітара хобі

При цьому ми слідкуємо за усіма музичними тенденціями гри на гітарі та надаємо міцні ґрунтовні знання в цій галузі. Також до очевидних переваг можна зарахувати:

 • просту процедуру запису на заняття, що абсолютно виключає усяк бюрократичні затримки;
 • постійна взаємодія з учнем – питання відміни чи переносу заняття вирішуються відразу;
 • гнучкий графік занять, що дозволяє кожному обрати час для навчання.

Відповідно, серйозний підхід нашої Школи гітари Serenada, де ми навчаємо гри на класичній, акустичній та електрогітарі не допускає варіацій на тему оплати. Сума, що вказувалася відразу, не змінюватиметься в залежності від настрою наших викладачів.

Підтримати сайт

Шановні читачі та поціновувачі гітари!
Попри війну сайт Школи гітари Serenada не припиняє своєї роботи. Ми підтримуємо сайт для того, щоб користувачі отримували корисний контент. Звичайно, для цього потрібні кошти. Якщо вам сподобався і був корисний наш сайт, ви можете підтримати, фінансово, нашу працю. Бережіть себе.