Акорди для гітаристів початківців

Гітара для початківців

Гітара — це один з найпопулярніших інструмент серед усіх вікових категорій, на гітарі можна зіграти приємну мелодію, класичний твір, запальне фламенко або зіграти акомпанемент для улюбленої пісні. Для акомпанементу, гітара — це просто незамінний інструмент, найкраще що можна придумати.

Перерахуймо плюси гітари:

  1. Габарити — гітару можна брати куди завгодно
  2. Діапазон — діапазон гітари майже чотири октави, що дозволяє максимально взаємодіяти з голосом
  3. Простота у вивченні — базовим акордам можна вчити відразу

Завдяки цим перевагам, гітара завоювала світ і стала одним з популярних інструментів як для любителів, так і для професійних музикантів.

Можливо, ви тільки купили гітару і хочете спробувати свої сили в самостійному навчанні гри на гітарі, ця стаття буде корисною для вас. У сьогоднішній статті ми поговоримо про базові акорди для початківців, це буде урок гри на гітарі з рекомендаціями.

Базові акорди

Базові акорди — це акорди першої позиції, за допомогою яких можна зіграти простий акомпанемент. Ці акорди прості в розумінні та вивченні, вам всього лише потрібно навчиться читати акордові сітки (діаграми) і практика.

Про те як читати акордові діаграми читайте тут.

Діаграми базових акордів

Діаграми акордів я розбив по днях.

- Для чого це я так зробив?

- Для того щоб ви кожен день вивчали нові акорди й таким чином ми розпалюємо інтерес до гітари та навчання.

Розпалити інтерес це дуже серйозне завдання, якщо ви будете грати цілий тиждень один акорд вам це заняття може швидко набриднути. Таким методом ваші пальці будуть отримувати новий досвід, ви будете радіти новим досягненням і коли ви всі дні пройдете і почнете знову з першого дня ви помітите наскільки краще почали грати акорди першого дня навчання.

Базові акорди день 1

акорди для початківців

Базові акорди день 2

акорди для початківців

Базові акорди день 3

акорди для початківців

Базові акорди день 4

акорди для початківців

Базові акорди день 5

акорди для початківців

За допомогою цих десяти акордів, ви зможете награти послідовності з більшості популярних пісень, які зустрінете на просторах інтернету. Ці акорди дуже приємно звучать, якісь прості, а якісь потрібно буде постаратися притиснути, проте все одно вони вважаються простими, основними або базовими акордами.

практика акордів

Практика гри акордів

Акорди слід опрацьовувати ретельно, зверніть увагу на цифри, це в акорді виписана аплікатура лівої руки, дуже важливо її дотримуватися. Не поспішайте з переходами, спочатку локально відпрацюйте кожен акорд до автоматизму. Намагаючись в повільному темпі притискати кожен звук, зіграти кожну струну від першої до шостої. Треба домогтися того моменту щоб кожна притиснута струна звучала так добре, як і відкрита не затиснута струна, тільки тоді можна переходити до наступного акорду.

Спочатку можуть боліти мочки пальців, якщо болі виникли варто зробити перепочинок на день-два все залежить від конкретного випадку, потім знову підійти до опрацювання акордів.

Коли ви досягли впевненості, пробуйте притискати акорди, не дивлячись на гриф, це дуже корисна практика, таким способом ви будете краще відчувати інструмент і отримаєте велику впевненість при грі акордів.

Висновок

Цей урок від мене Сергія Глущенко в першу чергу для гітаристів початківців для тих, хто хоче спробувати самостійно навчитися грати на гітарі. Однак будьте уважні, оскільки ви можете не помітити грубі помилки, прислухайтеся до свого тіла, і ви це відчуєте. Я завжди рекомендував і рекомендую, якщо у вас щось не виходить, то краще звернутися до фахівця, тому що переучуватися набагато важче. Бажаю творчих успіхів і нових гітарних досягнень.

Підписуйтесь на наш YouTube канал!