Уроки та курси гітари онлайн

Дистанційне навчання по грі на гітарі

Ви мрієте грати на гітарі? Але завжди заважають певні перешкоди - не вистачає часу, досить напружений розклад, інші хобі, або якісна школа розташована не дуже зручно. А ми переконані, що для справжньої мрії та бажання розвиватись завжди знайдуться можливості та необхідні інструменти.

Щоб підтримати всіх захоплених шестиструнним інструментом, ми зробили навчання більш доступним і ефективним та створили навчальну програму уроків гітари онлайн. Сьогодні навчитись онлайн можливо всьому - кулінарії, бізнесу, вишиванню, танцям. І для гітари тут не має бути виключення. Курси гітари онлайн отримують все більше шанувальників. Можливо саме зараз і Ваш час приєднатися до них!

Викладачі гітари

Навіть навчаючись грі на гітарі дистанційно Ви отримуєте персональний підхід та особистого вчителя, який буде слідкувати за вашими успіхами, підтримувати та разом з Вами працювати для кращого результату. Всі наші викладачі мають вищу освіту по гітарі та педагогічну освіту, а також досвід викладання від 10 років. Уроки гітари онлайн відбуваються в Skype та Zoom, викладачі можуть спостерігати за грою, скорегувати Вашу техніку та Ви будете бачити їх. В деяких випадках важлива і фізична присутність викладача, щоб скорегувати техніку. Для цього ви можете іноді брати індивідуальне заняття офлайн, а сам курс проходити у дистанційному варіанті.

Наші викладачі в легкому та захоплюючому форматі поєднують теорію та практику. Курс розпочинається з інформації про частини гітари, назви струн, основ настройки та техніки. Ви дізнаєтесь як правильно доглядати за інструментом. Ми занурюємося у теми гамми, тризвуки, пауер-акорди, постановки пальців, вивчення нот на грифі гітари. І звісно, отримуємо задоволення від практики та гри під уважним та пильним оком викладача, який вчасно вкаже на можливості покращень.

курси гітари онлайн

Авторська методика викладання гри на гітарі

Авторська методика навчання в школі гітари Serenada гарантує учням швидкий та якісний результат. Ми пропонуємо курси гри на гітарі з чіткими термінами. Ми розвиваємо необхідні навички гри на гітарі, які після завершення курсів учні можуть розвивати без нашої допомоги і тільки повертатися до нас з окремими важливими питаннями. Ми працюємо з різними запитами учнів, деякі покроково вивчають програми, інші звертаються з певним запитом - вивчити композицію або працювати з окремим напрямом. Наші викладачі готові працювати саме з Вашим запитом.

Наша школа - це спільнота справжніх шанувальників гітари. Хоча на онлайн заняттях у Вас не буде можливості постійно спілкуватись з іншими учнями, ми будемо долучати Вас до офлайн подій школи, де Ви можете знаходити друзів за інтересами та надалі спілкуватись з ними. Сподіваємось, що Ви будете підтримувати розвиток один одного, а можливо навіть створити спільні музичні проекти.

курси гри на гітарі

Ми віримо, що грі на гітарі може навчитися кожен бажаючий. Ми розробляємо програми навчання гри на гітарі відповідно до рівня учня - від початківців до просунутих гравців, для дітей і дорослих. Початківці переважно навчаються грі на акустичній гітарі, але отримавши досвід часто переключаються і на електрогітару. Для молодших та дуже активних дітей онлайн формат може бути не дуже доречним, варто розпочати з офлайн занять, щоб вони звикли. Уроки гітари онлайн разом з школою гітари Serenada доступні для кожного без виключення. Ваша мрія поруч і ми допоможемо її здійснити!

Підтримати сайт на Buy Me a Coffee

Ми дуже раді, що вам сподобався наш сайт! Якщо ви хочете підтримати нас, можете подарувати нам чашку кави. Кожна краплина вашої підтримки дуже важлива для нас!